Benátky n/J – Litoměřice 4:2 (kon.) | Jihlava – Kadaň 4:1 (kon.) | Znojmo – Třebíč 3:2 (kon.)
Chomutov – Havlíčkův Brod 7:1 (kon.) | Olomouc – Tábor 1:3 (kon.) | Písek – Chrudim 6:1 (kon.)
Ústí n/L – Beroun 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Hr. Králové 4:6 (kon.)
Piráti Chomutov
7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 15.12.2010, 17:30 • ČEZ stadion • 1. liga (ČR)

Domácím se dokonale podařila odveta za předchozí prohru na ledě Rebelů, kde utrpěli porážku 2:7. V dnešním zápase byli jednoznačnými pány na ledě a potvrdili své vedoucí místo v tabulce 1. ligy. (19:48:30)

58:00
    Ohlášeny poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:35
    Před Kraftem musel Neruda hasit vyjetím daleko od své branky.

56:52
    Rytnauer se nechce smířit s vysokou porážkou a snažil se překonat jarinu. ten si jeho pokus pohlídal a puk přikryl na prsou.

56:40
    Icing domácích.

55:40
    Jíra svým dobrým forčekingem získal puk, vystřelil však nepřesně.

55:30
    Utkání je rozhodnuto a tak se jen dohrává.

55:03
    Ofsajd hostů.

54:41
    Hosté v plném počtu toho domácím v jejich přesilovce moc nedovolili.

54:00
    Kuběna o puk v rohu přišel a hosté vyhazují.

53:40
    Pískána hra vysokou holí, vhazuje se po pravici domácího brankáře.

53:15
    Hosté vyhazují.

52:41
    Hostující Rytnauer dostává 2 minuty za podražení.

52:20
    Hosté ostřelovali Jarinu ze všech stran, bohužel ani jedna střela si cestu mezi tyče nenašla.

51:38

Pavel Kadeřábek

Branky a nahrávky: 6. Chlouba (Mudroch), 12. Seman (Kraft), 17. Kuběna (Prošek), 23. Sikora (Kántor), 40. Kraft (Kuběna, Kántor), 46. Radulay (Kántor), 49. Kůs (Mudroch) - 31. Třetina (Němec)

Piráti Chomutov: Jarina(Hanuljak) - Kántor, Bombic - Havíř, Mudroch - Mucha, Prošek - Pulpán - Hřebejk, Kraft, Kuběna - Kůs, Skořepa, Jíra - Seman, Sikora, Davídek - Zucker, Chlouba, Radulay
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan(Neruda) - Morava, Zítka, Zábranský, Knotek, Roth, Stromko, Švaňhal, Sova, Zohorna, Jelínek, Vošmik, Fiedler, Němec, Meindl, Rytnauer, Sedlák, Soldán, Třetina, Pavlík, Kempný

Rozhodčí: Lacina - Beneš, Štofa