Třinec – Liberec | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Plzeň | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Zlín – Litvínov | 2:4 (kon.) |
Chomutov – Vítkovice | 1:4 (kon.) | | | Pardubice – Jihlava | 3:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Olomouc | 2:5 (kon.) |
Sparta – Kometa Brno | 3:2 (kon.) |
Slavia – Třebíč | 4:1 (kon.) | | | Motor ČB – Frýdek-M. | 4:1 (kon.) | | | Kladno – Benátky n/J | 9:3 (kon.) |
Přerov – K. Vary | 1:6 (kon.) | | | Ústí n/L – Litoměřice | 4:1 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Prostějov – Kadaň | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Boston – Winnipeg | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | New Jersey – NY Rangers | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | NY Islanders – Anaheim | 4:5 (po pr.) |
Pittsburgh – Columbus | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Tampa – Ottawa | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Nashville – Carolina | 1:4 (kon.) |
Dallas – Chicago | 4:0 (kon.) | | | Edmonton – St. Louis | 3:2 (kon.) | | | Los Angeles – Colorado | 2:1 (po pr.) |
San Jose – Vancouver | 5:4 (po pr.) |
Vladivostok – N.Novgorod | 0:2 (kon.) | | | Kunlun – Čerepovec | 2:1 (po pr.) |
Znojmo – Villach | 0:2 (kon.) |
Bělorusko – Slovensko | 1:4 (kon.) |
Val. Meziříčí – Nový Jičín | 5:4 (3:2 po s.n.) |
Česko – Rusko | 2:3 (po pr.) |
Zlín – Slavia | 2:4 (kon.) | | | Sparta – Č. Budějovice | 0:3 (kon.) |
Chomutov – HC Litvínov | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Vítkovice | 7:1 (kon.) | | | K. Vary – Sparta | 5:2 (kon.) |
Havířov – Vítkovice | 1:3 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Jihlava | 3:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Chomutov | 2:0 (kon.) |
Technika Brno – HK MD Šumperk | 2:4 (kon.) | | | Třemošná – Kladno | 1:6 (kon.) | | | Poruba – Vsetín | 4:3 (kon.) |
Košice – Lipt. Mikuláš | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Zvolen – Nitra | 4:5 (0:2 po s.n.) | | | Trenčín – Poprad | 0:2 (kon.) |
Žilina – Banská Bystrica | 2:5 (kon.) | | | Nové Zámky – Detva | 3:1 (kon.) |
Spišská N. Ves – Dubnica | 7:3 (kon.) | | | Michalovce – Prešov | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Topoľčany – Nové Zámky B | 6:1 (kon.) |
Pov. Bystrica – Trnava | 6:4 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Skalica | 1:2 (po pr.) |
Bohumín – HC Jičín | 16:1 (kon.) | | | Krnov – Studénka | 3:8 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – H. Benešov | 8:2 (kon.) |
Frýdek-M. "B" – Rožnov p. R. | 7:4 (kon.) |
Lomnice n/P – HC Jičín | 5:4 (kon.) |
Olomouc – SHK Hodonín | 9:0 (kon.) |
Klášterec nO – HC Lovosice | 10:3 (kon.) |
po s.n. (3:2)
BK Mladá Boleslav
2:1
(0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
HC Škoda Plzeň
Vojtěch Drbohlav
Branky a nahrávky:
60. Žejdl (Orsava), rozh. náj. Orsava – 58. Gulaš (Kratěna, Moravčík)
Rozhodčí: Pešina, Petružálek – Frodl, Komárek
Diváci: 2 458
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1 Petr Kadlec (PLZ)
1:1 Dominik Pacovský (MBL)
2. série:
1:1 Denis Kindl (PLZ)
1:1 Radan Lenc (MBL)
3. série:
1:1 Miroslav Indrák (PLZ)
1:1 Lukáš Žejdl (MBL)
4. série:
1:2 Milan Gulaš (PLZ)
2:2 Jakub Orsava (MBL)
5. série:
2:2 Ondřej Kratěna (PLZ)
2:2 Petr Holík (MBL)
6. série:
2:2 Dominik Pacovský (MBL)
2:2 Milan Gulaš (PLZ)
7. série:
2:2 Jakub Klepiš (MBL)
2:2 Milan Gulaš (PLZ)
8. série:
3:2 Jakub Orsava (MBL)
3:2 Petr Kadlec (PLZ)
BK Mladá Boleslav:
J. Růžička (Maxwell) – Hanzlík (C), Kurka, Eminger, Kotvan, Dlapa, J. Říha – Orsava, Žejdl, Klepiš (A) – Valský, P. Holík, Pacovský – Pabiška, P. Musil, Lenc (A) – Martin Procházka, Urban, P. Kousal.
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: M. Svoboda (Hylák) – Moravčík, Jones, D. Sklenička, P. Kadlec (C), Pulpán, Čerešňák, L. Kaňák – Schleiss, Kracík, Gulaš (A) – D. Kindl, Stach, Indrák (A) – Straka, Kratěna, M. Chalupa – Rubner, Hollweg.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: M. Svoboda (Hylák) – Moravčík, Jones, D. Sklenička, P. Kadlec (C), Pulpán, Čerešňák, L. Kaňák – Schleiss, Kracík, Gulaš (A) – D. Kindl, Stach, Indrák (A) – Straka, Kratěna, M. Chalupa – Rubner, Hollweg.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pešina, Petružálek – Frodl, Komárek
Diváci: 2 458
Jan Růžička (MBL)
Miroslav Svoboda (PLZ)
Domácí nakonec zvítězili. Rozhodující samostatný nájezd si připsal JAKUB ORSAVA.