Benátky n/J – Prostějov 0:0 (17:30) | Vsetín – Slavia 0:0 (17:30) | Třebíč – Litoměřice 0:0 (17:30)
K. Vary – Kladno 0:0 (17:30) | Kadaň – Motor ČB 0:0 (18:00) | Frýdek-M. – Havířov 0:0 (18:00)
Přerov – Ústí n/L 0:0 (18:00)
před zápasem
HC ZUBR Přerov
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pondělí 25.09.2017, 18:00WSM Liga • 6. kolo
Vsaďte si: 1.7 4.7 3.5
Partner:
   
  Vzájemná utkání

  Přerov 2:3 Ústí nad Labem
  Ústí nad Labem 3:2 (po s.n.) Přerov
  Přerov 6:1 Ústí nad Labem
  Ústí nad Labem 2:3 (po s.n.) Přerov
  Ústí nad Labem 2:3 Přerov (17:01:02)
   
  HC Slovan Ústí nad Labem

  Ústí nad Labem po pěti kolech drží postupovou pozici se sedmi body. Jejich výsledky jsou zatím velmi proměnlivé a hosté jsou tak velmi nevyzpytatelní. Nutno však podotknout, že Ústí v posledních zápasech mělo velmi těžký los. To se projevilo prohrou po základní hrací době jak s Karlovými Vary, tak s Kladnem. Bojovní hosté se ovšem nemají za co stydět.Potvrdí svůj výkon i na ledě přerovských zubrů a odvezou si nějaký ten bod?

  Táhnout by je k tomu měl jejich nejlepší Střelec Daniel Vrdlovec se třemi góly, který je rovněž nejlépe bodujícím hráčem týmu s pěti body. Pro hosty to bude již druhé utkání ve třech dnech na ledě soupeře. Promítne se to na jejich výkonu?
   
  HC ZUBR Přerov

  Přerov má za sebou dobrý start do sezóny, kdy momentálně okupuje čtvrté místo tabulky. A to i přes to, že v minulém utkání opět padli na domácím ledě. Tentokráte proti Třebíči. Klub z Přerova před sezónou směle prohlásil útok na play-off a zdá se, že zatím svou misi plní výborně. Jsme však pouze na začátku sezóny a dobrý start nemusí nic znamenat. Každopádně to ale přerovskému týmu rozhodně pomůže do dalších zápasů.

  Minulé zápasy na vlastní půdě prohráli s Frýdkem a s Třebíčí. Zubrům se daří hlavně na ledě soupeřů a dnes tak budou chtít konečně opět bodovat i ve své MEO Aréně.

  Nejlepším střelcem Přerova je zatím Milan Procházka, který dal již čtyři góly. Nejlepším asistentem je Tomáš Fořt s pěti nahrávkami. A protože k tomu přidal dva góly, je i nejlépe bodujícím hráčem Přerova.
   
  Dobrý den u dalšího kola WSM ligy. Dnes se Zubři opět představí na domácím ledě a přivítají hosty z Ústí nad Labem.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
   
   

  Michal Janoštík

  Branky a nahrávky:


  HC ZUBR Přerov:
  HC Slovan Ústí nad Labem: