Opava – SHK Hodonín 3:5 (kon.) | Řisuty – Trutnov 1:0 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Kobra 4:6 (kon.)
Nový Jičín – Poruba 2011 0:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Šumperk 3:2 (kon.) | Kolín – Klatovy 6:3 (kon.)
Žďár n/S – David Servis 3:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Bílina – Vrchlabí 3:5 (kon.)
Sokolov – Jablonec n/N 4:5 (kon.) | Tábor – Nymburk 2:3 (po pr.) | Letňany – Most 1:4 (kon.)
IHC Králové Písek
2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 21.10.2017, 17:30 • Zimní stadion Písek • 2. liga skupina Střed (ČR) • 9. kolo

Konec zápasu. (19:41:06)

59:49
    Drda ve velké šanci. Po Novákově zákorku se strhla šarvátka.

59:25
    Icing Písku Hosté výborně napadají.

59:06
    Brod drží vedení, tohle už asi zvládne. Domácí se však vůbec nemají za co stydět. Favoritovi soutěže jsou vyrovnaným soupeřem.

59:06
    Oddechový čas pro domácí.

59:06
    Puk u Nováka. Hosté dlouho drželi puk v útočném pásmu, nikdo ale nevystřelil.

58:09
    Štekr jde z brány!

58:00
    Dvě minuty do konce třetí třetiny.

56:57
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Pěkně to teď sehráli JIŘÍ VAŠÍČEK s Třetinou. Druhý jmenovaný v přečíslení trefil přesně. Asistence: Miroslav Třetina.

56:30
    Voříšek z mezikruží netrefil branku. To byla dobrá šance.

56:09

55:21
    Ofsajd Brodu.

55:06
    Vyloučení v týmu IHC Písek (Polata – 2 min., podražení).

54:20
    Hosté se osvobozují.

54:09
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Šuhaj – 2 min., vysoká hůl).

53:42
    Adam Novák využil chyby v obraně hostů a hnal se na Čeňka Nováka. Nepodařilo se mu však dobře zakončit.

52:53
    Po Polatově střele zasahoval Novák. Dorážku nedovolil.

52:19
    Martin Koupal narazil po souboji zády na mantinel a zůstává ležet. Za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku. Snad to bude v pořádku.

51:52
    Ofsajd domácích.
    Branky a nahrávky: 6. Ciboch (Suda, Koupal), 22. Medek (Pouch, Červinský) – 5. Šuhaj (Voříšek), 11. Přidal (Semrád, Vašíček), 40. Endál (Vašíček, Třetina), 57. Vašíček (Třetina)

IHC Králové Písek: Štekr – Parýzek, Polata, Hanus, Suda, Herr, Červinský, Turek, Pavlíček – Sýbek, Pouch, Pašek, Koupal, Vlk, Ciboch, Drda, Medek, Novák, Strnad, Jiřinec, Rod
    BK Havlíčkův Brod: Novák – Semrád, Vašíček, Vala, Kulhánek, Balgalvis, Kříž, Semrád – Endál, Třetina, Přidal, Šuhaj, Michálek, Voříšek, Kuchta, Kozlík, Beneš, Ludvík

Rozhodčí: Velčovský – Oudes, Vavruška