Karviná – Raków 0:1 (kon.) | Podbrezová – L. Mikuláš 2:0 (kon.) | Liberec – Austria 1:1 (kon.)
MFK Karviná
0:1 (0:0)
Raków Čenstochová
Pátek 26.01.2018, 12:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • Přípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (13:42:25)

Je konec. Raków Częstochowa nakonec dokázal vyhrát v tomto přípravném utkání 1:0, když se v 70. minutě prosadil Oziębała. Karviná se sice pokoušela srovnat, ale i přes tlak se hosté ubránili a připisují si v tomto prvním vzájemném utkání výhru.

90+1

90+1
    Hosté drží míč na své polovině, ale následně získali domácí autové vhazování.

90
    Domácí potřebují dát gól, ale nyní se provinili faulem na své polovině a Raków má volný kop.

89
    Ve vápně se k míči dostal domácí útočník, ale následně vypálil jen vedle brány Wichmana.

88
    Domácí si poslední minuty vytvořili velký tlak a vybojovali další rohový kop.

87
    Nyní Karviná získala volný kop a opět zkouší projít po pravé straně.

86
    Další ofsajd hostů.

85
    Domácí se poté provinili nedovoleným zákrokem a Raków má volný kop ze své poloviny.

84
    Opět centr domácích z pravé strany byl zblokován a následuje rohový kop pro Karvinou.

83
    Hosté jenom odkopli míč na půlku Karviné, která tak zahájila další útok.

82
    Poslední minuty je Karviná lepší, ale nemůže se stále dostat do žádného vážnějšího zakončení.

81
    Karviná získala autové vhazování, poté se dostali do vápna, ale následně získali míč hosté.

81
    Střídání v týmu Raków Częstochowa: ze hřiště odchází Boateng, přichází Krzyżak.

80
    Karviná se dostala na hranici šestnáctky a následně i do vápna, ovšem poté se domácí útočník provinil faulem a Raków bude mít odkop.

78
    Útok domácích neskončil dobře a následuje odkop od brány Wichmana.

77
    Žlutou kartu dostává (Raków Częstochowa).

Michal Raška

Branky: 70. Oziębała

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 7:9. Ofsajdy: 1:10. Fauly: 12:14.
    MFK Karviná: Pastornický – Čolić, Košťál, Šterba, Letić – Smrž, Weber – Štepanovský, Budínský, Pavelka – Panák
    Raków Čenstochová: 1.pol. Test. brankář – Niewulis, Boateng, Rakhmanov, Figiel, Radwański, Tomalski, Mondek, Wójcik, Czerkas, Zachara
    2. pol. Wichman – Boateng (81. Krzyżak), Niewulis, Rakhmanov, Mesjasz, Oziębała, Test. hráč, Łabojko, Malinowski, Embalo, Sapała