Chrudim – Čížová 8:1 (kon.) | Vltavín – Dobrovice 2:1 (kon.) | Králův Dvůr – Brozany 3:2 (kon.)
Litoměřicko – Písek 3:3 (5:4 po pen.) | Ústí n/O – Vyšehrad 2:1 (kon.) | Domažlice – Jirny 1:1 (5:3 po pen.)
po penal. (5:3)
TJ Jiskra Domažlice
1:1 (1:1)
SK Viktorie Jirny
Sobota 02.06.2018, 17:00 • SA Střelnice • Česká fotbalová liga • 30. kolo

Na pokutové kopy tedy vítězí Domažlice, které proměnily všech pět pokutových kopů a zaslouženě berou druhý bod do tabulky. (19:05:39)

5. série
    5:3
    Došlý se trefuje pod břevno a Domažlice berou druhý bod!

2:1
    Hruška podruhé a tentokrát se rozběhl a vypadalo na tvrdou ránu a následně poslal jen takový lehký oblouček a to zmátlo brankáře.

2. série
    2:0
    Bauer bezpečně přízemní střelou k pravé tyči a nedal šanci brankáři.

1. série
    1:0
    Hruška neproměňuje a Brych jej vychytal!

1. série
    1:0
    Mužík bezpečně dává míč do pravého horního rohu.

Střílení penalt začíná.

Druhý poločas nám přinesl hru zejména Domažlic, které se snažily o vedoucí branku, avšak díky jejich nepřesnostem jsme se nedočkali již další branky. Jirny se před Brycha dostávaly pouze sporadicky a nikdy to neznamenalo vážnější nebezpečí. O vítězi a druhém bodu do tabulky tak rozhodne penaltový rozstřel.

90+2
    Druhý poločas skončil.

90+1
    Z kombinace na pravé straně nevybojovali tentokrát domácí ani rohový kop a následuje odkop od branky.

90+1
    Žlutou kartu dostává Kafka (SK Viktorie Jirny).

90
    Žlutou kartu dostává Tokar (SK Viktorie Jirny).

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby a vypadá to, že se obě mužstva rozejdou smírně.