Toronto – Florida 4:3 (kon.) | Washington – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Colorado – Philadelphia 1:2 (kon.)
Vegas – Arizona 2:3 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
4:6 (0:2, 2:2, 2:2) Stav série: 1:2
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Čtvrtek 29.03.2018, 18:00 • Bouchalky • Play-off 2. ligy, skupina Střed • Semifinále

Plameny během třetí třetiny ze stavu – 2:4 přece jen srovnaly krok na – 4:4, ale do vítězného konce zápas dotáhnout nedokázaly. Pátý gól Jablonce n/N přidal Pavlů a šestý deset sekund před koncem do prázdné brány Demel. Vlci se tak ujímají v sérii vedení – 2:1 na zápasy a v sobotu ji v případě výhry mohou zcela ukončit. Plameny na malém jabloneckém ledě čeká těžká šichta, ale jak vše dopadne se dozvíme až po konci zápasu. Ode mě je to pro dnešek vše a třeba u pondělního pátého – na shledanou. (20:31:12)

59:50 DEMEL - 4:6

59:50
    Vlci právě vstřelili branku!
    Jablonec dává gól do prázdné brány a o osudu dnešního zápasu je rozhodnuto. Prosazuje se TOMÁŠ DEMEL. Asistence: Martin Tondr

58:14
    Další minuta uběhla a Žďár stále před Hosnedlem. Mezi tím se Radosta přesunul na střídačku a domácí zkoušejí hru v šesti.

57:05
    Tři minuty před koncem základní hrací doby se Plameny drží v útočném pásmu. Nemají to, ale lehké. Hosté k nim okamžitě přistupují a nenechají jim kousek prostoru na rozehrávku.

56:07
    Přechod Žďáru do útočného pásma překazil offsajd.
    54:55 PAVLŮ - 4:5

54:55
    Jablonec si bere vedení zpět. Nad levý Radostův beton se z levého kruhu trefuje MICHAL PAVLŮ. Bez asistence.
    53:15 GREGAR - 4:4

53:15
    Žďár právě vstřelil branku!
    Je srovnáno a Plameny Jablonec přece jen dohání! Svojí střelou za Hosnedlova záda se trefuje MARTIN GREGAR. Asistence: Martin Pleva. Stav zápasu – 4:4!

52:44
    Dva proti jednomu domácímu obránci ujeli opět hosté. Ale do nahrávky se jim položil bránící Hort, který jim tak další velkou šanci překazil.

51:54

51:38
    Přesilovka Plamenu nic moc. Vystřelili snad jednou a Jablonec se opět osvobozuje.

51:06
    Ve vlastním oslabení měl vyloženou šanci Havlas, když se dostal do samostatného úniku. Zvolil střelu po které však domácí bránu úplně minul.

50:35
    Jablonec se dostal k puku a vyhazuje.

49:54
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Víšek – 2 min., hákování).

49:44
    Dobře si podél levého mantinelu vybruslil na střelu Střecha. Ten však hostující bránu minul. Žďár se ale dál drží před Hosnedlem.

48:01
    Lojek nahodil puk do útočného pásma, kde se o něj právě za hostující bránu pere Pytlík. Zatím si vede dobře a rozehrává puk na dalšího ze svých spoluhráčů.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 33. Lojek (Peslar, Stehlík), 36. Beneš (Peslar), 47. Kuřítko (Peslar), 54. Gregar (Pleva) – 5. Havlas (Babec), 11. Havlas (Pilař, Zeman), 22. Peřina (Demel), 34. Tondr L. (Bříška, Pulec), 55. Pavlů, 60. Demel (Tondr M.)

SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta (Sláma) – Kolda, Sedláček, Poizl, Lojek, Pleva, Hort, Peslar – Gregar, Kovářů, Pytlík, Gergel, Beneš, Kunstmüller, Bureš, Jícha, Kuřítko, Vítek, Štěpánek, Stehlík, Střecha
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Petruželka) – Zeman, Moravec, Pavlů, Čechura, Pilař, M. Tondr, Pulec – Demel, Víšek, Havlas, Homolka, Brokeš, Babec, L. Tondr, Peřina, Gecko, Nevyhoštěný, Mulač, Bříška

Rozhodčí: Dědek, Held – Vašíček, Král

Diváci: 1.676