Písek – Uh. Hradiště 15:5 (kon.) | IHC Č. Těšín – Storm Praha "B" 4:7 (kon.) | Uh. Hradiště – IHC Č. Těšín 9:6 (kon.)
Písek – Storm Praha "B" 4:6 (kon.)
IHC Český Těšín
4:7 (2:1, 1:2, 0:1, 1:3)
IHC Roller Storm Praha "B"
Neděle 24.06.2018, 11:00Finálový turnaj Stilmat první ligy inline hokeje • Skupina B

Český Těšín v první půli zápasu dlouho odolával a byl vyrovnaným soupeře Roller Stormu. Nakonec se ale Pražané radují z postupu do finále. (12:29:53)

47:34
    Roller Storm Praha "B" právě vstřelil branku!
    ŠIMON ANTONČÍK si všiml prázdné branky soupeře a nerozpakoval se poslat do ní kotouč. Bez asistence.

47:01
    Znovu měli Těšínští spoustu času na vymyšlení gólového receptu. Ani tentokrát nebyla žádná ze střel úspěšná.

45:56
    Několikrát si Těšínští vyměnili puk na svých hokejkách, avšak ani jedna ze střel nevedla ke kýžené brance.

44:26
    Znovu se domácí tým snaží dostat se na dostřel, prozatím ale neúspěšně. Trenéři se rozhodli risknout hru bez brankáře.

42:55
    Český Těšín tlačil v přesilové hře, avšak branku Pražanů nedobyl. Stále tak musí dohánět dvoubrankovou ztrátu.

41:40
    Pražané dávají gól v oslabení. Jeho autorem je ŠIMON ANTONČÍK. Asistence: Ronals Schubert, Tomáš Würtherle.

41:30
    Hráčská lavice Pražanů byla potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Petr Polívka.

40:04
    Za minutu je vyrovnáno po střele značky PAVEL WÜRTHERLE. Asistence: Šimon Antončík.

39:03
    Vyloučení v týmu IHC Český Těšín (Václavík – 1,5 min., podražení).

38:15
    Tým HC Český Těšín právě vstřelil branku!
    Český Těšín nyní vyrovnává skóre krásnou kombinací na jejímž konci byl LUKÁŠ BEDNÁŘ. Asistence: Kryštof Fejko, Daniel Procházka.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

Roller Storm se zásluhou Karla Kolínského ujal před čtvrtou čtvrtinou jednobrankového vedení. Dokáže jej udržet?

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

34:25
    Antončík se dostal do šance, která ale gólem neskončila. Vavřina se přitiskl k tyčce a nenechal nejmenší mezírku.

33:10
    Vavřina si připisuje další úspěšný zákrok a drží naděje Českého Těšína na postup do finále.

32:04
    Střela těšínského Bednáře mířila vysoko nad.

30:51
    Pražané se ujímají vedení zásluhou KARLA KOLÍNSKÉHO. Asistence: Roman Kala

Věra Novotná

Branky a nahrávky: 6. Procházka (Kotala), 11. Fejko (Bednář), 20. Kotala (Bednář), 39. Bednář (Fejko, Procházka) – 9. Vráblík (Jindrák), 14. Vráblík (Schubert), 21. Kala, 31. Kolínký (Kala), 41. P. Würtherle (Antončík), 42. Antončík (Schubert, Würtherle), 48. Antončík

IHC Český Těšín: Vavřina – Bednář, Fejko, Kotala, Procházka, Trombík, Václavík, Vaštík.
    IHC Roller Storm Praha "B": Škubal (24. Vokatý) – Antončík, Frodl, Jindrák, Kala, Kolínský, Merkl, Polívka, Schubert, Vráblík, P. Würtherle, T. Würtherle.

Rozhodčí: Jaroš, Výborný