Olomouc – Kladno 6:8 (kon.) | Kometa Brno – Opava 5:4 (kon.) | Zlín – Vítkovice 2:1 (kon.)
Slavia – Znojmo 3:1 (kon.) | Plzeň – K. Vary 1:0 (po s.n.) | Chomutov – Motor ČB 4:1 (kon.)
Třinec – Sparta 6:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
HC Olomouc
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 19.02.2011, 17:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Play-off Chance ligy

Přeji příjemný zbytek večera a někdy zase na počtenou. (19:19:29)

V poslední třetině se Hanáci dočkali vyrovnávací gólu, který jim ale nakonec nebyl nic platný. Havlíčkův Brod získává na Hané i druhý bod, a za pár dní doma tak může rozhodnout o svém postupu do semifinále.

60:00

59:38
    Olomouc hraje bez brankáře!

59:36
    Hosté pozorně brání, až nyní se podařilo Tesaříkovi nahodit puk do útočné třetiny.

59:08
    Oddechový čas pro domácí.

59:08
    Ofsajd Olomouce.

58:18
    Projektil Šedivého vyráží Suchan levým betonem.

57:17
    Z velkého úhlu se snažil překvapit hostujícího strážce Brančík, Suchan si ale dal na jeho pokus pozor.

56:56
    Zakázané uvolnění havlíčkobrodských hokejistů.

56:11
    Obě mužstva jsou kompletní.

55:34
    Hosté se znovu snaží udržet svůj jednobrankový náskok.

54:25
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    VOJTĚCH NĚMEC projel celé hřiště a mezi Žigárdyho betony posílá Rebely opět do vedení! Asistence: Aleš Sova, Marian Morava.

54:11
    Václav Meidl (HBR) a Michal Nedbálek (OLO) obdrželi dvě minuty za hrubost.

53:46
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí se přece jenom dočkávají gólů! Suchan neudržel ránu Vyrůbalíka, odražený kotouč dorazil do odkryté klece PETR DOMIN. Asistence: Martin Vyrůbalík, Tomáš Zbořil.