Motor ČB – Litoměřice 0:0 (17:30)
před zápasem
ČEZ Motor České Budějovice
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HC Stadion Litoměřice
Pondělí 21.01.2019, 17:30Chance Liga • 42. kolo
Vsaďte si: 1.4 5.5 5.4
Partner:
   
  HC Stadion Litomeřice
  Hokejisté Litoměřic podávají v letošní sezóně výborné výkony, což se ukazuje i v tabulce. Litoměřice se nachází na skvělé páté pozici se ziskem třiasedmdesáti bodů. V letošní sezóně se Litoměřice utkaly s Motorem dvakrát. V prvním zápase překvapivě porazili Motor 5:4 po nájezdech. V tom druhém už padli 1:2.

  Nejproduktivnějším hráčem Litoměřic je Jan Kloz, který nasbíral už sedmačtyřicet bodů (21+26). Nejlepším střelcem je pak finský útočník Markus Korkiakoski, který dal o jednu branku více než Kloz. Nejproduktivnějším obráncem kališníků je Aleš Pavlas, který má na svém kontě devětadvacet bodů (6+23). V bráně se pak střídají Tomáš Král a Martin Michajlov. (19:48:36)
   
  ČEZ Motor České Budějovice
  Výkony Motoru jsou v aktuální sezóně jako na houpačce. Když už se zdá, že Budějovičtí mohou navázat další sérii výher, tak přijde překvapivá prohra. Paradoxní je, že Motor prohrává s papírově slabšími soupeři, kdežto nad týmy z vyšších příček tabulky dokáží jihočeši vyhrát. České Budějovice aktuálně okupují čtvrtou příčku. Na třetí Kladno ztrácí pouze čtyři body. Na druhý Vsetín ztrácí domácí už deset bodů.

  Litoměřičtí si budou muset dát velký pozor především na první formaci Českých Budějovic. David Gilbert je nejlepší střelec. Kanadský útočník ve službách Motoru nasázel čtrnáct branek. Druhý člen první formace Martin Novák je nejproduktivnější hráč jihočechů. Na svém kontě má 35 bodů (13+22). Mezi nejproduktivnější obránce patří Žiga Pavlin, Pavel Pýcha a Karel Plášil. V brance se pak střídají Jan Strmeň a navrátilec Petr Kváča.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
   
   

  Dominik Zajan

  Branky a nahrávky:


  ČEZ Motor České Budějovice:
  HC Stadion Litoměřice: