Sparta – Třinec 1:3 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Chomutov 3:1 (kon.)
Liberec – Mountfield HK 4:3 (po pr.) | Plzeň – Olomouc 1:2 (1:3 po s.n.) | Litvínov – Kometa Brno 2:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Neděle 25.11.2018, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 22. kolo

Současně se sirénou ještě přišlo vyloučení Vladimíra Sičáka (KVA) na deset minut za nesportovní chování. (19:51:58)

Ve třetí třetině přidaly Vítkovice ještě třetí branku, o kterou se postaral Radoslav Tybor.

Nejlepšími hráči zápasu jsou Ondřej Roman (VÍT) a Dávid Gríger (KVA). Ode mne je to pro dnešní večer vše, loučí se s vámi Kamila Ströerová.

59:39
    Vítkovice vyhazují až k prázdné bráně.

59:21
    Energie hraje v šesti.

59:08
    Energie se pokouší dostat do třetiny hostů.

58:30
    Výtisk pálil od modré, střelu vyrazil Novotný.

58:07
    O slovo se hlásí Filip Novotný, který pravděpodobně brzy opustí brankoviště a Energie se pokusí hrát se šesti bruslaři.

57:55
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty.

57:07
    Vítkovice se dostávají momentálně více ke střelám, jenže ty nemíří na branku.

Baranka se zvedá a odjíždí na střídačku.

Na ledové ploše zůstal po zákroku ležet Ivan Baranka, k němuž spěchá lékař Vítkovic.

56:54
    Ondřej Beránek o milimetr minul víko hostující brány.

55:33
    Jakub Lev orazítkoval mantinel za zády Novotného.

55:13
    Grígerova střela našla sídlo v Bartošákově lapačce.

54:02
    Sičák pálil, kotouč se odrazil před dezorientovaného Kohouta, který si nevšiml, že puk má přímo před sebou. Než si ho stačil všimnout, Vítkovice vyhazují.

53:30
    Kovačevičovo nahození, které se od mantinel odrazilo před Bartošáka, si raději brankář Ridery schoval do lapačky.

Dnešní utkání sleduje 3675 diváků.

52:56
    Odpískaná přihrávka rukou nenechala snad žádného karlovarského fanouška v klidu. Rozruch je také na domácí střídačce, kde nejeden hráč bouchl hokejkou o mantinel. Výrok se ještě rozhodl řešit kapitán Václav Skuhravý, který byl mírněn čárovým sudím. Následuje velmi bouřlivá komerční přestávka.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 12. Gríger (Flek, M. Rohan), 23. Plutnar (Balán) – 13. Dej (Lev), 22. O. Roman (D. Květoň, Tybor), 52. Tybor (Lev, O. Roman)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Kuchař) – Plutnar, Šenkeřík, Kovačevič, Podlipnik, Sičák (A), Kozák, M. Rohan – T. Rachůnek, Gríger, Flek – T. Mikúš, R. Vlach, O. Beránek – Stloukal, Skuhravý (C), Gorčík – Lapšanský, Balán (A), Kohout.
    HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Výtisk (C), D. Krenželok, Hrbas, Baranka, Gregorc, Šidlík, Černý – Dej, Lev (A), Schleiss – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Kucsera, Š. Stránský, P. Zdráhal – Szturc (A), Pytlík, Baláž.

Rozhodčí: Hribik, Sýkora – Ondráček, Špůr