Třinec – Chomutov 4:1 (kon.) | Litvínov – Plzeň 1:2 (1:2 po s.n.) | K. Vary – Pardubice 4:3 (kon.)
Liberec – Vítkovice 4:0 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.) | Olomouc – Zlín 2:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:3 (2:1, 0:1, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 07.12.2018, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 25. kolo

Utkání nakonec končí za stavu 4:3. Dvě branky ve třetím dějství přidala domácí Energie a jednu Dynamo. V devětačtyřicáté minutě dostal energetiky do vedení Ondřej Beránek, který propálil Hamerlíka zblízka mezi betony. Následně v jednapadesáté minutě skóroval Jakub Flek ve vlastním oslabení. Trochu naděje přidal Pardubicím Antonín Dušek, když necelé dvě minuty před závěrečnou sirénou dotáhl hosty na dostřel jednoho gólu, ten však již nedokázali vstřelit a tři body si doma ponechala Energie. To je již z tohoto online přenosu vše, děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit. Jakub Mahr (21:19:58)

Hráči dnešního zápasu: Jakub Flek (KVA) a Josef Hrabal (PCE)

59:35
    Hamerlík je na střídačce a Dynamo hraje v šesti.
    58:32 Antonín DUŠEK - 4:3

58:32
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice se necelé dvě minuty před koncem zápasu dotahují na dostřel jednoho gól, ANTONÍN DUŠEK propálil Novotného od levého mantinelu. Asistnce: Jacob Cardwell.

57:50
    Marosz střílel z úhlu zleva, jeho střela ale skončila za karlovarskou bránou.

56:50
    Dynamo drží puk ve vlastní třetině a střídá.

55:56
    Hosté se snaží vymyslet útočnou formaci, zatím neúspěšně.

54:54
    Lapšanský vytváří v útočné třetině možnost pro kombinaci, Energie si připravuje pozice.

Dnešní utkání sleduje 3634 diváků.

52:48
    Beránek skočil a vypíchl puk z hokejky útočícího pardubického hráče, hosté musí zpět do středního pásma.

51:52
    Rohan nahodil puk ze středního pásma za branku, Energie kombinuje.
    50:32 Jakub FLEK - 4:2

50:32
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    JAKUB FLEK zvyšuje na 4:2 ve vlastním oslabení. Flek si najel s puk přes útočné pásmo a za jízdy zavěsil nad Hamerlíkovu lapačku. Bez asistence.

49:38
    Pardubice se už radovaly z vyrovnávací branky, rozhodčí však rozpažil a gól nebyl uznán z důvodu útočícího hráče v brankovišti.

49:08
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Sabahudin Kovačevič – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
    48:35 Ondřej BERÁNEK - 3:2

48:35
    ONDŘEJ BERÁNEK parádně projel přes modrou a dostal se s pukem až k Hamerlíkovi, kterého zblízka propálil mezi betony. Bez asistence.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 2. R. Vlach (T. Mikúš, O. Beránek), 13. Flek (Kovačevič, Gríger), 49. O. Beránek, 51. Flek – 14. Treille (P. Sýkora, Bubela), 38. Hrabal, 59. Dušek (Cardwell)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Kuchař) – Plutnar, Šenkeřík, Kovačevič, M. Rohan, Sičák (A), Kozák, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, Flek – T. Mikúš, R. Vlach, O. Beránek – Stloukal, Skuhravý (C), Gorčík – Lapšanský, Balán (A), Kohout.
    HC Dynamo Pardubice: Hamerlík (Kacetl) – Mikuš, Holland, Wishart, Cardwell, Děrvuk, Hrabal, Miromanov – Treille (A), Bubela, P. Sýkora (A) – Rolinek (C), Marosz, Skokan – Martin Procházka, Dušek, Vondráček – Machala, Poulíček, Kusý.

Rozhodčí: Pešina, Pavlovič – Hynek, Gerát