Pardubice – Olomouc | 6:2 (kon.) | | | Třinec – Plzeň | 5:6 (0:1 po s.n.) | | | Litvínov – Sparta | 1:4 (kon.) |
Zlín – Mladá Boleslav | 4:1 (kon.) | | | K. Vary – Chomutov | 2:3 (kon.) | | | Kometa Brno – Liberec | 1:2 (kon.) |
Mountfield HK – Vítkovice | 3:1 (kon.) |
Přerov – Ústí n/L | 4:1 (kon.) |
Boston – NY Rangers | 2:3 (kon.) | | | Montreal – Philadelphia | 2:5 (kon.) | | | Tampa – San Jose | 6:3 (kon.) |
St. Louis – Ottawa | 3:2 (kon.) | | | Dallas – Winnipeg | 4:2 (kon.) | | | Nashville – Florida | 2:4 (kon.) |
Minnesota – Columbus | 2:1 (kon.) | | | Vegas – Pittsburgh | 7:3 (kon.) | | | Edmonton – Calgary | 2:5 (kon.) |
Chicago – Washington | 8:5 (kon.) | | | NY Islanders – Anaheim | 3:0 (kon.) | | | Vancouver – Detroit | 3:2 (kon.) |
Innsbruck – Znojmo | 3:6 (kon.) |
Salzburg – Liberec | 5:4 (kon.) |
Černyševova divize – Charlamovova divize | 5:3 (kon.) | | | Tarasovova divize – Bobrovova divize | 3:4 (kon.) | | | Charlamovova divize – Tarasovova divize | 8:7 (3:1 po s.n.) |
Černyševova divize – Bobrovova divize | 4:3 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica | 5:3 (kon.) | | | Nitra – Miskolc | 1:2 (po pr.) | | | Košice – Zvolen | 4:3 (3:0 po s.n.) |
Trenčín – Poprad | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Žilina – Detva | 4:3 (kon.) | | | MAC Budapešť – Nové Zámky | 0:5 (kon.) |
Zbraslav – Hvězda Praha | 1:7 (kon.) | | | SK Karviná – H. Benešov | 11:0 (kon.) | | | Třemošná – Kaznějov | 3:4 (kon.) |
Trstěnice – Čerti Ostrov | 4:14 (kon.) | | | Neratovice – Příbram | 5:7 (kon.) | | | Nový Jičín B – Frýdek-M. "B" | 0:0 (odl.) |
Rosice – Uničov | 0:5 (kont.) | | | HC Varnsdorf – Č. Lípa | 5:6 (po pr.) | | | Žižkov Praha – Kobra Praha B | 4:0 (kon.) |
Čáslav – Lev Benešov | 5:4 (kon.) | | | Pelhřimov B – HC Vimperk | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Hluboká n.V. – Č. Krumlov | 2:3 (kon.) |
HC Jičín – HC Turnov | 5:3 (kon.) | | | N. Město n. M. – Semechnice | 9:5 (kon.) | | | Opočno – Třebechovice p. O. | 4:2 (kon.) |
Nový Bydžov – Hronov | 5:7 (kon.) | | | Jaroměř – Trutnov | 2:5 (kon.) | | | Nová Paka – Náchod | 5:4 (kon.) |
Moravská Třebová – Světlá nS | 4:5 (kon.) | | | Česká Třebová – Litomyšl | 8:4 (kon.) | | | Skuteč – Lanškroun | 6:4 (kon.) |
Choceň – Chotěboř | 4:5 (kon.) | | | Velká Bíteš – Boskovice | 7:4 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Vel. Meziříčí | 0:2 (kon.) |
Kutná Hora – Žabonosy | 6:3 (kon.) | | | Rakovník – Králův Dvůr | 5:1 (kon.) | | | Hlinsko – Chrudim | 6:2 (kon.) |
Klatovy – HC Rokycany | 8:4 (kon.) | | | Tábor B – Veselí nLuž. | 2:6 (kon.) |
Louny – Litoměřice B | 6:3 (kon.) |
po s.n. (0:1)
HC Oceláři Třinec
5:6
(1:2, 2:1, 2:2 - 0:0)
HC Škoda Plzeň
Daniel Ježek
Branky a nahrávky:
16. D. Musil (O. Kovařčík, M. Kovařčík), 21. Marcinko (Martin Růžička, Hrňa), 37. Chmielewski (Roth), 51. Cienciala (Martin Růžička, M. Doudera), 60. Martin Růžička (Roth, Marcinko) – 7. L. Kaňák (V. Němec, Kracík), 10. Kracík (Kratěna, V. Němec), 29. Straka (Čerešňák, Miltchakov), 46. Čerešňák (Straka, Gulaš), 55. Eberle (Jones, Straka), rozh. náj. Kratěna
Rozhodčí: Lacina, Pražák – Komárek, Hanzlík
Diváci: 4 899
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Jiří Polanský (TRI)
0:1 Ondřej Kratěna (PLZ)
2. série:
0:1 Roberts Bukarts (TRI)
0:1 Petr Kodýtek (PLZ)
3. série:
0:1 Martin Růžička (TRI)
0:1 Jan Kovář (PLZ)
4. série:
0:1 Ondřej Kovařčík (TRI)
0:1 Milan Gulaš (PLZ)
5. série:
0:1 Vladimír Roth (TRI)
HC Oceláři Třinec:
Hrubec (L. Daneček) – Krajíček (C), Gernát, D. Musil, Galvinš, Roth, M. Doudera, Matyáš – Hrňa, Marcinko, Roberts Bukarts – Martin Růžička (A), Cienciala, Dravecký – Svačina, Polanský, Adamský (A) – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Chmielewski.
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Miltchakov (Frodl) – Pulpán (A), Čerešňák, Allen, Jones, Vráblík, L. Kaňák, Kvasnička – Pour, Jan Kovář (A), Gulaš (C) – Straka, Kodýtek, Eberle – V. Němec, Kracík, Kratěna – Preisinger, Kantner.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Miltchakov (Frodl) – Pulpán (A), Čerešňák, Allen, Jones, Vráblík, L. Kaňák, Kvasnička – Pour, Jan Kovář (A), Gulaš (C) – Straka, Kodýtek, Eberle – V. Němec, Kracík, Kratěna – Preisinger, Kantner.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Lacina, Pražák – Komárek, Hanzlík
Diváci: 4 899
Tomáš Marcinko – Petr Straka.
V nájezdech byl úspěšný jen jediný střelec, ONDŘEJ KRATĚNA rozhodl o výhře Plzně!
Střely na branku: 3:3 (36:34),
střely mimo: 0:1 (13:8),
zblokované střely: 0:0 (9:11),
hity: 0:0 (14:9),
vhazování: 0:2 (50:31).