Karviná – Nové Veselí 27:23 (kon.) | Dukla – Frýdek-M. 22:29 (kon.)
HCB Karviná
27:23 (12:10)
TJ Sokol Nové Veselí
Neděle 30.09.2018, 10:30 • hala STaRS, Karviná • Chance Extraliga mužů • 4. kolo

Z Karviné je to vše, děkuji za pozornost. (12:16:57)

HCB Karviná – TJ Sokol Nové Veselí 27:23 (12:10)
    Nejvíce branek: Monczka 8/6, Solák 5, Nedoma 4 – Štěrba 5/1, Melichar 5, Kezić 4/1. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 6/6 – 6/4. Vyloučení: 4:6. ČK: Stojanović (KAR). Diváci: 807.

Karviná se tímto vítězstvím dostává na druhé místo, Nové Veselí klesá na pátou pozici. Prvních pět týmů tabulky ale má stejný počet bodů, pořadí určuje pouze skóre.

Utkání sledovalo 807 diváků.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a po 8 minutách smazali dvoubrankové manko. To však bylo naposledy, co se dostali aspoň na vyrovnaný stav. Karviná se následně tříbrankovou šňůrou opět utrhla a toto vedení už nepustila. Postupně navýšila náskok na 5 branek a v momentech, kdy hosté měli možnost dotáhnout se na menší rozdíl a ucítit naději, podržel svůj tým brankář Marjanović. Až na pátý pokus v zápasech mezi Karvinou a Novým Veselím vyhrává domácí tým.

Konec zápasu. (27:23)
    60
    Nařízenou sedmičku s jistotou proměnil Sekulić a uzavřel skóre zápasu. (27:23)

60
    11 sekund před koncem ještě hodně nevybíravý zákrok Stojanoviće na pronikajícího Melichara, za který dostává domácí hráč dokonce červenou kartu. (27:22)
    60
    Nedoma přidává ještě jeden gól z pravého křídla. (27:22)

60
    Skalický v brejku trefuje tělo Marjanoviće, odraz od Skalického, který již stál v brankovišti, nemohl platit. (26:22)

59
    Monczka faulován při pokusu o proskok, Nantl poté trefuje pouze břevno. (26:22)

59
    Nové Veselí se snaží zakončovat velmi rychle, ale tentokrát minulo. (26:22)
    58
    Monczka je dnes z čáry sedmimetrového hodu naprosto neomylný. (26:22)

58
    Tento útok ale sehráli Slezané velmi dobře, byli dvakrát faulováni a druhý faul znamenal dokonce sedmičku. (25:22)
    58
    Na začátku 58. minuty Melichar prostřelil gólmana a je to už jen o tři. (25:22)

57
    Soláka vychytal Schams. Že by ještě drama? (25:21)
    57
    Jenže při střelbě neuspěli a z rychlé protiakce Sekulić z pivota nedal brankáři šanci. (25:21)

57
    Domácí nespěchají a snaží se zápas v klidu dohrát. (25:20)

56
    Živojinović se snažil ihned rozehrát z devítky, ale musí to opakovat. Kezić poté z levé spojky netrefil, navíc prorážel. (25:20)