HDD Jesenice – K. Vary 1:2 (po pr.) | Klatovy – Landshut 1:3 (kon.) | Motor ČB – Füchse 6:1 (kon.)

51:58
    Konečně! Při vlastním oslabení napřáhl na modré SABAHUDIN KOVAČEVIĆ a trefil naprosto přesně horní růžek! Asistence: Martin Kohout.

50:15
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Václav Skuhravý – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bodnutí špičkou hole).

45:39
    Vyloučení v týmu HDD Jesenice (Gašper Glavič – 2 min., hákování).

43:39
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Tomáš Havránek – 2 min., hákování).

40:01

Ve druhé třetině jsme branku neviděli, i když šancí bylo k vidění mnoho. Zejména hráči Karlových Varů měli velké šance na vyrovnaní, jenže na Saundersoci si postupně vylámali zuby Flek, Sičák i Mikúš. V závěru prostředního dějství naopak čaroval karlovarský gólman Kuchař.

40:00

37:19
    Vyloučení v týmu HDD Jesenice (Jaka Šturm – 2 min., podrážení).

35:58

33:58
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Petr Stloukal – 2 min., podrážení).

32:51
    Jesenice v plném počtu.

30:51
    Vyloučení v týmu HDD Jesenice (Nejc Stojan – 2 min., podrážení).

20:01

První třetina právě skončila a veselejší půjdou do šaten hráči Jesenice, kteří se přesnou přesilovkovou trefou Mihy Bruse z 19. minuty ujali vedení. Byli to však energetici, kteří měli v úvodní části navrch, jenže stejně jako včera proti Záhřebu je trápí koncovka.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 19. Brus (Urukalo, Glavič) – 52. Kovačević (Kohout), 63. Flek

HDD Jesenice: Saunders (Kogovšek) – Bašič, Brun, Brus "A", Čimžar, Glavič, Jyrkkiö, Kalan, Pem "A", Rodman, Rose, Seršen, J. Sodja, L. Sodja, Stojan, Šturm, Svetina, Tavželj "C", Tomaževič, Urukualo.
    HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Závorka) – Sičák "A", Šenkeřík, Rohan, Plutnar, Kovačević, Podlipnik, Tomeček – Rachůnek, Gríger, Flek – Stloukal, Kverka, Mikúš – Lapšanský, Skuhravý "C", Gorčík – Šafář, Havránek, Kohout.