HC Litvínov – Sparta 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 4:5 (kon.) | Zlín – Havířov 3:8 (kon.)
Plzeň – Kladno 3:2 (2:1 po s.n.) | PZ Kladno – K. Vary 2:5 (kon.) | Třemošná – Slavia 2:3 (kon.)
Warriors Brno – Technika Brno 2:3 (kon.) | Vítkovice – Třinec 3:2 (po pr.) | Tábor – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Žďár n/S – Jihlava 3:4 (0:1 po s.n.) | Vsetín – HK MD Šumperk 11:3 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 2:3 (kon.)
Olomouc – Přerov 0:8 (kon.) | Kobra – Chomutov 2:5 (kon.)
konec
HC Olomouc
0:8 (0:3, 0:4, 0:1 - N 0:0 - 1:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 03.11.2018, 16:30 • Zimní stadion Olomouc • ELIOD Extraliga dorostu • Skupina Východ
Partner:
     
    Konec zápasu. (18:51:54)
     
    8. série
    4:3
    Spurný proměňuje.
     
    8. série
    3:3
    Buršík neproměňuje.
     
    7. série
    3:3
    Masare neproměňuje.
     
    7. série
    3:3
    Zembol neproměňuje.
     
    6. série
    3:3
    Ruda neproměňuje.
     
    6. série
    3:3
    Juřička neproměňuje.
     
    5. série
    3:3
    Kuncek proměňuje.
     
    5. série
    3:2
    Spurný proměňuje.
     
    4. série
    2:2
    Buršík proměňuje.
     
    4. série
    2:1
    Fasner neproměňuje.
     
    3. série
    2:1
    Hlávka neproměňuje.
     
    3. série
    2:1
    Přecechtěl proměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Zembol neproměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Ševčík neproměňuje.
     
    1. série
    1:1
    Juřička proměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Ruda proměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.

    Zuzana Spurná

    Branky a nahrávky: 2. Hlávka (Holík, Štíbr), 9. Hlávka (Palguta), 10. Zembol, 30. Holík (Zembol, Šilhavý), 32. Holík (Kuncek), 33. Zembol, 38. Holík, 43. Koblížek

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    1:0   Ruda (OLO)
    1:1   Juřička (PRE)
    2. série:
    1:1   Ševčík (OLO)
    1:1   Zembol (PRE)
    3. série:
    2:1   Přecechtěl (OLO)
    2:1   Hlávka (PRE)
    4. série:
    2:1   Fasner (OLO)
    2:2   Buršík (PRE)
    5. série:
    3:2   Spurný (OLO)
    3:3   Kuncek (PRE)
    6. série:
    3:3   Juřička (PRE)
    3:3   Ruda (OLO)
    7. série:
    3:3   Zembol (PRE)
    3:3   Masare (OLO)
    8. série:
    3:3   Buršík (PRE)
    4:3   Spurný (OLO)


    HC Olomouc: Hořejší (Běhal) – Nesvadba, Spurný, Lambert, Přecechtěl (C), Stratil, Pekr, Holcman, Sedláček – Havel, Václavský, Kusák, Petřeková, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda.
    HC ZUBR Přerov: Suchánek (Vojtek) – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Holík, Šilhavý – Štíbr, Kuncek, Hradil, Zembol (C), Hlávka, Kuchta, Závadský, Buršík, Juřička.

    Rozhodčí: Novák – Janoško, Zicháček