Tábor – Mor. Budějovice 0:0 (16:30) | Havlíčkův Brod – David Servis 0:0 (17:00) | Orlová – Nový Jičín 0:0 (17:00)
SHK iClinic Hodonín – Val.Meziříčí 0:0 (17:00) | Šumperk – Kopřivnice 0:0 (17:00) | Písek – Pelhřimov 0:0 (17:30)

Minulé utkání Havlíčkova Brodu

BK Havlíčkův Brod – HC Tábor 3:6 (1:1, 1:4, 1:1)

Branky a nahrávky: 16. Sladkovský (Skočovský, Březina), 22. Škrdleta (Pípal), 46. Prášek (Březina, Sladkovský) – 15. Milfait (Voříšek, Kopic), 26. Šmíd (Beneš, Ludvík), 29. Michálek (Třetina, Nepokoj), 35. Třetina (Nepokoj, Semrád), 35. Voříšek (Matušík, Milfait), 56. Přidal (Třetina, Šmíd). Rozhodčí: Martin Šperl – Martin Kreuzer, Stanislav Hnát. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 621. Střely na branku: 30:32 (7:11, 10:11, 13:10). Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:5, 3:5, 3:6.

HC Tábor: Novák (Lekeš) – Košař, Skočovský, Černý (A), Duben, Bouška, Kanov, Kachyňa – Kadilák, Syrovátka, Škrdleta, Blažek (C), Březina (A), Pípal, Adamec, Prášek, Pechánek, Sladkovský

BK Havlíčkův Brod: Marek (Nedvěd) – Semrád, Nepokoj, Vala, Kulhánek, Kopic, Dudycha – Přidal, Třetina (C), Michálek – Voříšek (A), Milfait (A), Matušík – Kuchta, Beneš, Chlubna – Beran, Ludvík (17:17:22)

Bruslaři mají 73 bodů a mají jisté play off, do kterého chtějí jít z prvního místa. O první příčku tabulky se dělí se Žďárem nad Sázavou, ale oproti Plamenům mají zápas k dobru. Havlíčkobrodskému celku se zranila brankářská jednička Čeněk Novák, kterého skvěle zaskočil David Marek. V útočných řadách mají Bruslaři také sílu, když hned tři hráči mají přes 40 bodů, dva z nich dokonce přes 50. Nejvíce bodů má na svém kontě kapitán týmu Miroslav Třetina, jenž nasbíral 54 bodů (15+39)! Havlíčkobrodská družina navíc v posledních pěti zápasech ani jednou neprohrála.

Minulý zápas David Servisu

HC David Servis – IHC Písek 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 16. R. Šulčík (Jiří Bárta, Škopek), 32. Rolínek (Jan Bárta, R. Šulčík), 35. Sumerauer (Jiří Bárta, Vak), 47. Kronus (Rolínek, L. Kříž) – 4. Parýzek (Hanus, V. Šuhaj), 22. Červinský (Sýbek, Parýzek).
    Rozhodčí: Jaroš – Schopf, Horký.
    Vyloučení: 7:8, navíc Jiří Bárta (D. Servis) 10 minut + OK, Turek (Písek) 10 minut.
    Využití: 2:2.
    Diváků: 202.

David Servis: Vl. Marek – L. Kříž, Radoš, Škopek, Ferebauer – R. Šulčík, Vak, Jan Bárta, Jiří Bárta, Sumerauer, Rolínek, Schmidmayer, Kronus, Tejko.

IHC Písek: Hauser – Parýzek, Hanus, D. Bílek, Suda, Houdek, Turek, Hora – Polata, V. Šuhaj, Sýbek, A. Novák, Červinský, D. Matějka, M. Novotný, Rod, J. Volf, Fríd.

HC David Servis České Budějovice

Hosté mají poslední šanci postoupit do play off, pro to aby postoupili musí vyhrát všechny tři utkání a Písek nesmí vyhrát ani jedno. Budějovice se spoléhají na Tomáše Klestila, který odchytal 16 zápasů, ale jeho celek se za tu dobu radoval jen třikrát. Brankář Servisu má průměr 4,61 branek na zápas. Ofenzivu táhne Roman Šulčík, který nasbíral 41 bodů (22+19)!

SHK Hodonín – HC David Servis – 5:2

HC David Servis – Draci Šumperk – 2:6

HC Pelhřimov – HC David Servis – 2:7

HC Kopřivnice – HC David Servis – 6:2

HC David Servis – IHC Písek – 4:2

Krásný podvečer z havlíčkobrodského stadionu. Dnes je na programu po utkání juniorky také A-tým Bruslařů, který vyzve českobudějovický David Servis. Utkání začíná v 18:00.