Mountfield HK – Zlín 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 1:2 (kon.) | Žďár n/S – K. Vary 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Slavia 4:3 (po pr.) | Vítkovice – Dynamo 3:2 (2:0 po s.n.) | Olomouc – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.)
Vsetín – HC Litvínov 7:4 (kon.) | Jihlava – Chomutov 1:3 (kon.) | Havířov – Kladno 4:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Přerov 5:0 (kon.) | Třinec – Sparta 2:5 (kon.)
konec
HC Kometa Brno
1:2 (0:1, 1:0, 0:1 - N 0:0 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
Pátek 18.01.2019, 16:00 • DRFG arena • DHL Extraliga juniorů • O pořadí v play-off
Partner:
     
    Konec zápasu. (18:15:09)
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Škoda Plzeň.
    Autorem vítězné branky je ADAM ROHLA.
     
    5. série
    1:2
    Kadlic neproměňuje.
     
    4. série
    1:2
    Sebastian Malát míjí bránu.
     
    4. série
    1:2
    Minárik neproměňuje.
     
    3. série
    1:2
    Princl zkusil bekhedovou kličku, ale nedal. Chytal Rachůnek, který vystřídal Micku.
     
    3. série
    1:2
    Jan Mlčák skóruje taktéž střelou k pravé tyči.
     
    2. série
    0:2
    Rohla se trefuje střelou k pravé tyči.
     
    2. série
    0:1
    Kunc neuspěl zakončením mezi betony.
     
    1. série
    0:1
    Jakub Procházka Forbergovou kličkou s přehledem skóruje.
     
    1. série
    0:0
    Svozil střelou pod vyrážečku neuspěl.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Nadstavbovou část budou muset rozseknout samostatné nájezdy.
     
    Konec prodloužení.
     
    64:45
    Střelu Procházky z první Micka vyráží.
     
    64:18
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Malý – 2 min., podrážení).
     
    63:34
    Zakázané uvolnění plzeňských indiánů.
     
    63:14
    Hosté v plném počtu.
     
    62:56
    Hosté se osvobozují.

    Filip Krůza

    Branky a nahrávky: 33. Škvrně (Svozil, Minárik) – 5. Princl, 59. Kolda (Balín, Houdek), rozh. náj. Rohla

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Svozil (KOM)
    0:1   Procházka (PLZ)
    2. série:
    0:1   Kunc (KOM)
    0:2   Rohla (PLZ)
    3. série:
    1:2   Mlčák (KOM)
    1:2   Princl (PLZ)
    4. série:
    1:2   Minárik (KOM)
    1:2   Malát (PLZ)
    5. série:
    1:2   Kadlic (KOM)


    HC Kometa Brno: Micka (Rachůnek) – Kučeřík (C), Mlčák, Sedláček, Studený, Svozil, Kowalczyk – Popelka, Snášel, Minárik, Meluzín, Škvrně, Krejčí, Malý, Kadlic, Primožič, Kunc (A), Bartes
    HC Škoda Plzeň: Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Pánek, Lokajíček (A), Šilhán, Kremláček, Malák – Kvasnička, Hollar, Kolář, Balín, Kolda (C), Slanina, Rohla, Malát, Procházka, Ženíšek, Princl (A)

    Rozhodčí: Michal Antonín – Roman Komínek, David Otáhal