IHC Přerov "B" – Písek 4:5 (kon.) | HC Hořovice – IHC Polička 4:4 (kon.) | IHC Přerov "B" – IHC Hanáci Kroměříž 6:5 (2:1 po s.n.)
Písek – IHC Polička 8:5 (kon.)
po s.n. (2:1)
IHC Night Birds Přerov "B"
6:5 (2:1, 3:3, 0:0, 0:1 - 0:0)
IHC Hanáci Kroměříž
Neděle 23.06.2019, 14:30Finálový turnaj Stilmat první ligy inline hokeje • O 3. - 4. místo
Partner:
     
    Konec zápasu. (16:09:30)
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým IHC Night Birds Přerov "B".
    Autorem vítězné branky je MICHAL HOTĚK.
     
    3. série
    2:1
    Patrik ZAVŘEL neproměňuje.
     
    3. série
    2:1
    Michal HOTĚK proměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Jaroslav JELÍNEK proměňuje.
     
    2. série
    1:0
    Tomáš ZDRÁHAL proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Adam LACIGA neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Jan BOCHŇÁK neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi zápasu o bronz, následují tak nájezdy.
     
    53:00
    Prodloužení skončilo.
     
    52:36
    Vyloučení v týmu IHC Hanáci Kroměříž (Jiří Jergl – 1,5 min., nedovolené bránění).
     
    51:52
    Vyloučení v týmu IHC Night Birds Přerov "B" (Martin Válek – 1,5 min., sekání).
     
    51:29
    Hra se přelévá ze strany na stranu, na obou stranách ale excelují brankáři.
     
    50:00
    Hotěk si vybojoval puk před bránou soupeře a mohl rozhodnout, Kolajta ho ale parádním zákrokem vychytal!
     
    48:35
    Jergl svou střelou z pravé strany rozvlnil pouze boční síť branky.
     
    48:01
    Začalo prodloužení.
     
    Jelikož je stav po základní hrací době nerozhodný 5:5, následuje pětiminutové prodloužení tři na tři.
     
    48:00
    Čtvrtá čtvrtina skončila.
    Branky a nahrávky: 4. Kuba, 7. Kuba (Mrázek), 15. Hotěk (Kuba), 19. Hotěk (Hanák), 20. Zdráhal (Mánek), rozh. náj. Hotěk – 2. Jergl (Sirota), 13. Zavřel (Vaněk, Sirota), 21. Laciga (Vaněk, Laciga), 21. Vaněk (Vávra), 39. Jergl (Vaněk)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Jan Bochňák (IPRB)
    0:0   Adam Laciga (IKR)
    2. série:
    1:0   Tomáš Zdráhal (IPRB)
    1:1   Jaroslav Jelínek (IKR)
    3. série:
    2:1   Michal Hotěk (IPRB)
    2:1   Patrik Zavřel (IKR)


    IHC Night Birds Přerov "B": Mánek – Hotěk, Válek, Hanák, Bochňák, Kuba, Smolka, Mrázek, Andrýsek, Zdráhal.
    IHC Hanáci Kroměříž: Kolejta – Vávra, Jergl, Sirota, Jelínek, F. Laciga, Vaněk, Apolenář, Zavřel, A. Laciga.