Kometa Brno – Třinec 2:1 (2:1 po s.n.) | Liberec – Sparta 8:7 (po pr.) | Kladno – Mountfield HK 2:5 (kon.)
Plzeň – Litvínov 2:0 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.) | Pardubice – K. Vary 2:5 (kon.)
Zlín – Vítkovice 2:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:5 (1:4, 0:1, 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 15.09.2019, 17:00 • enteria arena • Tipsport extraliga • 2. kolo

To je pro dnešek vše, příjemný zbytek dne a celého týdne přeje z enteria areny Petr Dejnožka. (19:23:45)

Nejlepší hráči zápasu:
    Pardubice: Robert Kousal
    Karlovy Vary: Jakub Flek

Pardubické Dynamo ve druhém kole Tipsport extraligy nestačilo na karlovarskou Energii v poměru 2:5. Za rozhodující lze označit úvodní třetinu a přesilové hry, protože právě hosté v nich skórovali hned třikrát.

59:44
    Rána Michala Pochobradského byla sražena do ochranné sítě.

59:07
    Průnik Tomáše Rolinka přinesl jen nahození zpoza branky do nebezpečného prostoru, v něm se ale nikdo v bílém nenacházel.

58:04
    Odstartovaly závěrečné dvě minuty, Dynamo je nastěhována před Novotným a pokouší se ještě potěšit více než sedm tisícovek fanoušků v enteria areně.

56:27
    Na tříbrankovou ztrátu již domácí zřejmě stačit nebudou. Obzvláště, když jejich další akce končí zakázaným uvolněním.

56:20
    Dnešní utkání sleduje 7347 diváků.

55:15
    Machala v souboji s brankářem Novotným za brankou o kotouč přišel, následná střela Poulíčka končí mimo branku Energie.
    54:37 Sébastien PICHÉ - 2:5

54:37
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tak přece jen bude výsledek z pardubické strany vypadat trochu veseleji! Po vyhraném vhazování si ho za modrou čarou vzal SEBASTIAN PICHÉ a čistým průstřelem snížil na rozdíl tří branek – 2:5! Asistence: Robert Kousal.

54:30
    Sympatický krok od Michala Pochobradského. Rozhodčí signalizovali faul na jeho osobu, domácí útočník ho ale odvolal a nechal hru pokračovat při rovnovážném počtu hráčů. Tleskáme!

50:53
    Nicolas Hlava byl dvakrát poměrně blízko šestému gólu. Nejprve na zadní tyči promáchl, o několik sekund později z opačné strany prostor mezi třemi pardubickými tyčemi nezasáhl. Za současného stavu mu to ale tolik vadit nemusí.

50:09
    Piché nyní trochu vystrašil ukázkovou malou domů Kacetla, práci s holí pardubický brankář zvládl na výbornou.

49:20
    Icing Karlových Varů znamená přerušení a vhazování po pravé ruce Filipa Novotného.

48:34
    Energie držela soupeře pod zámkem, z rohu se ale do střelecké příležitosti vymanit nedokázala.

47:08
    Úvodní tlak Dynama ve třetí třetině je pryč, nyní hrají častěji s kotoučem hokejisté z Karlových Varů. Zdá se, že žádné velké drama nás již dnes nečeká.

46:30
    Flekovu střelu ukryl Kacetl do lapačky, hra je opět přerušena.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 19. R. Kousal (D. Kindl, J. Kolář), 55. Piché (R. Kousal) – 5. Flek (Plutnar, T. Rachůnek), 14. O. Beránek (Graňák), 15. Gríger (Šenkeřík), 19. Stříteský (Raška I, T. Mikúš), 38. Skuhravý (Flek, Stříteský)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (15.–21. Vlk) – Eklund, Piché, J. Kolář (A), Holland, Mikuš, J. Zdráhal, Hrádek – D. Kindl, R. Kousal, Tybor – Harju, Mandát, Hovorka – Machala, Poulíček (A), Látal – Rolinek (C), Pochobradský, Rouha.
    HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Stříteský, Šenkeřík, Plutnar, Graňák (A), Eminger, M. Rohan, Kubka (A) – T. Rachůnek, Gríger, Flek – T. Mikúš, Raška I, O. Beránek – Hlava, T. Knotek, Kohout – Koblasa (C), Skuhravý, Vondráček.

Rozhodčí: Hejduk, Úlehla – Frodl, Komárek