K. Vary – Mladá Boleslav 5:3 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 2:0 (kon.) | Pardubice – Třinec 5:2 (kon.)
Olomouc – Mountfield HK 0:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
BK Mladá Boleslav
Pátek 18.10.2019, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 11. kolo

A je tu konec! V napínavé poslední části ve třetí minutě srovnal Pavol Skalický. Od té doby se hrál velmi vyrovnaný hokej a nerozhodně bylo až do půle třetiny, kdy krásnou karlovarskou kombinaci zakončil Tomáš Mikúš. Bruslaři měli častokrát velmi blízko ke gólu, další se jim vsítit už nepodařilo. Naopak, když riskovali v šesti, tak do prázdné branky zakončil Tomáš Vondráček a Energie si připsala další důležité body.

Ode mě je to pro dnešek vše a na počtenou se s vámi loučí Vlastimil Mourek. (20:13:07)

59:33 Tomáš VONDRÁČEK - 5:3

59:33
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hostům se risk nevyplácí, TOMÁŠ VONDRÁČEK výhozem z vlastního obranného pásma pečetí na 5:3. Asistence: Václav Skuhravý.

59:12
    Krošelj spěchá z branky a hosté riskují v šesti!

59:04
    Oddechový čas pro hosty.

58:51
    Boleslav vyčkává s rozehrávkou v obranné třetině.

57:53
    Kotouč si opět převzali hosté a zásobují Novotného střelami.

57:19
    Vondráček bravurně zastavil Bruslaře ve středním pásmu a Západočeši mohou zaútočit.

56:16
    Energetikům se nedaří udržet se v útoku.

55:44
    Domácí se provinili dalším icingem a nemohou vystřídat.

54:52
    Rozhodčí odpískali zakázané uvolnění domácích, což se fanouškům moc nelíbí.

54:13
    Boleslavští drží stále kotouč na svých holích.

53:14
    Pláňkovu střelu od modré zblokovala obrana.

52:18
    Zohorna ujel obraně, Novotný byl na jeho kličku však připravený.
    50:59 Tomáš MIKÚŠ - 4:3

50:59
    Karlovarští rozebrali obranu Bruslařů, krásnou kombinaci zakončil po Rachůnkově přihrávce střelou z první TOMÁŠ MIKÚŠ. Asistence: Tomáš Rachůnek a Dominik Graňák.

50:01
    Přesilovky si boleslavští moc neužili, hákováním se totiž provinil Zbořil (MBL).

49:43
    Za držení usedá na trestnou lavici Tomáš Vondráček (KVA).

Vlastimil Mourek

Branky a nahrávky: 5. O. Beránek (Raška I, T. Mikúš), 32. Koblasa (Kohout, T. Knotek), 34. T. Rachůnek (Gríger, Flek), 51. T. Mikúš (T. Rachůnek, Graňák), 60. Vondráček (Skuhravý) – 31. Hrbas (Skalický, Zbořil), 39. R. Zohorna (Hrbas, Najman), 43. Skalický (Zbořil)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (A), Plutnar, M. Rohan, Eminger, Kubka – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – T. Mikúš, Raška I, O. Beránek – V. Polák, T. Knotek, Kohout – Koblasa, Skuhravý (C), Vondráček.
    BK Mladá Boleslav: Krošelj (Haas (A)) – Ševc, Kurka, Hrbas, Fillman, Dlapa, Pláněk, Klikorka – Skalický, Zbořil (C), Vondrka – R. Zohorna, P. Musil, J. Stránský – Flynn, Najman, P. Kousal – Maršoun, Pabiška, Houška.

Rozhodčí: Svoboda, Pražák – Hynek, Gerát