K. Vary – Vítkovice 4:1 (kon.) | Sparta – Pardubice 2:1 (po pr.) | Mladá Boleslav – Kladno 6:3 (kon.)
Třinec – Liberec 5:2 (kon.) | Mountfield HK – Zlín 5:6 (kon.) | Litvínov – Olomouc 3:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Neděle 20.10.2019, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 12. kolo

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše, děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr. (18:01:22)

Hráči zápasu: Patrik Zdráhal (VIT) & Tomáš Rachůnek (KVA).

Karlovarská Energie dokázala v poslední třetině ještě přidat jednu branku a Vítkovice tak porazila 4:1. Ve třetí periodě bylo k vidění mnoho šancí, jedinou ale využil Tomáš Rachůnek v dvaapadesáté minutě a definitivně rozhodl.

59:08
    V poslední minutě se ještě vyostřila situace před Svobodou, z ledu tak na trestnou lavici na dvě minuty míří Petr Šidlík (VIT) a Tomáš Vondráček (KVA) oba za krosček.

58:49
    Skuhravý dorážel nahození jednoho z jeho spoluhráčů, byl však neúspěšný.

57:43
    Beránek měl příležitost v mezikruží, svou střelou však nasměroval puk za bránu.

56:42
    Skuhravý tvrdě pálil zprava, Svoboda ale vyrazil jeho střelu betonem.

56:10
    Erik Němec (VIT) je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

55:43
    Na druhé straně se snažil Zdráhal, díky obranné činnosti domácích se nedostal k zakončení.

Dnešní utkání sleduje 3487 diváků.

54:40
    Energie znovu obsadila útočné pásmo a kombinuje.

53:14
    Koblasa měl jako další příležitost před bránou, svým pokusem ale vítkovickou bránu přestřelil.
    51:39 Tomáš RACHŮNEK - 4:1

51:39
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Dávid Gríger vyhrál souboj o puk za vítkovickou klecí a nabil do mezikruží TOMÁŠI RACHŮNKOVI, ten zkušeně poslal kotouč do levého horního rohu brány hostí. Asistence: Dávid Gríger.

50:37
    Hosté nahazují puk do útočného pásma a připravují se ke kombinaci.

49:36
    Karlovy Vary posílají puk na zakázané uvolnění.

48:38
    Šenkeřík to zkusil od modré, brankář Vítkovic ale jeho ránu chytil do lapačky.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 1. O. Beránek (V. Polák), 8. Gríger (T. Rachůnek, Stříteský), 40. V. Polák (Skuhravý, Graňák), 52. T. Rachůnek (Gríger) – 20. P. Zdráhal

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (A), Plutnar, M. Rohan, Eminger, Kubka – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – V. Polák, T. Mikúš, O. Beránek – Hlava, T. Knotek, Kohout – Koblasa, Skuhravý (C), Vondráček.
    HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Gregorc, D. Krenželok, Šidlík, Kvasnička, Výtisk (C), Trška – Schleiss, O. Roman, P. Zdráhal – Baláž, E. Němec, Mallet – Lakatoš, Š. Stránský (A), Kurovský – Werbik, Guman.

Rozhodčí: Hodek, Bejček – Malý, Pešek