Plzeň – Sparta 2:3 (1:2 po s.n.) | Zlín – K. Vary 1:4 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 2:3 (kon.)
Kometa Brno – Litvínov 4:3 (3:2 po s.n.) | Olomouc – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Pardubice – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
Kladno – Třinec 1:7 (kon.)
Berani Zlín
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 27.10.2019, 15:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Tipsport extraliga • 14. kolo

Dnešní utkání sledovalo 4511 diváků. (18:06:00)

Utkání na Zimním stadionu Luďka Čajky mezi domácím Zlínem a hostujícími Karlovými Vary je minulostí. Domácí srdnatě bojovali o vyrovnání a nutili Filipa Novotného mezi třemi tyčemi Energie čarovat, ovšem všechny tři body poputují do lázeňského města. Ve třetí periodě přidali Západočeši další dvě trefy, obě do prázdné brány ševců při risku bez gólmana.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost. U dalších textových přenosů se budu těšit.

59:31
    Nyní se utkání už jen dohrává.
    58:46 Martin KOHOUT - 1:4

58:46
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    A nyní je doopravdy hotovo. MARTIN KOHOUT dojel vyhozený puk a uklidil ho před dojíždějícím Davidem Noskem do prázdné svatyně. Bez asistence.
    57:59 Vojtěch POLÁK - 1:3

57:59
    Je s velkou pravděpodobností hotovo! VOJTĚCH POLÁK se dostal uprostřed hřiště k puku a šikovným dloubáčkem ho poslal do prázdné zlínské klece. Asistence: Václav Skuhravý

57:50
    Nosek z první našel jen připravenou Novotného lapačku.

57:11
    Domácí si vzali před vhazováním v útočné třetině oddechový čas. Berani to zkusí v šesti!

56:38
    Tohle není obrázek, který by zlínští příznivci chtěli vidět za takového stavu. Rachůnek a jeho formace zkouší štěstí, nicméně Čiliak v důležitý moment drží.

55:34
    Svěřenci Martina Pešouta se soustředí především na defenzivní činnost a pouze čekají na protiútok.

54:01
    Berani překombinovali slibnou šanci v útočné třetině, mezitím se Václav Skuhravý vrací do hry a energetici přečkali další početní výhodu domácích.

52:54
    Tomáš Vondráček je aktuálně karlovarským hrdinou, když již podruhé dostal puk z vlastní třetiny.

51:54
    Velká příležitost pro domácí! Václav Skuhravý (KVA) v neutrální zóně zastavil protihráče nedovoleným způsobem, odsedí si dvě minuty za podrážení.

51:09
    Čas se krátí, ale Berani nepolevují. Na hokejistech ve žluto-modrém jde vidět velká snaha o vyrovnání.

49:47
    Dalibor Řezníček vyslal ze své hokejky opravdovou bombu. Pokus zlínského zadáka končí naneštěstí pro ševce vysoko nad Novotného svatyní.

49:00
    Po dalším zlínském výletu se do protiútoku vrhl Tomáš Mikúš, jehož střelu Čiliak vyrazil. Slovenský brankář následně vyčapal i pokus mladičkého Adama Křemena.

47:15
    Dávid Gríger dostal pas do druhé vlny, ale pohrdl jím! Velká škoda pro Energii, která tak stále nebude mít klid.

Matěj Hodoval

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 40. Fořt (Řezníček) – 10. Koblasa (Vondráček, Skuhravý), 36. T. Rachůnek (Gríger), 58. V. Polák (Skuhravý), 59. Kohout

Berani Zlín: Čiliak (Huf) – Freibergs, Ferenc, Nosek (A), Řezníček, Žižka (C), Buchta, Gazda – Kubiš (A), P. Sedláček, J. Ondráček – Köhler, Claireaux, Honejsek – Herman, Jeglič, Šlahař – Popelka, Fryšara, Fořt.
    HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (A), Plutnar, M. Rohan, Eminger, D. Mikyska – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – V. Polák, T. Mikúš, O. Beránek – Křemen, T. Knotek, Kohout – Koblasa, Skuhravý (C), Vondráček.

Rozhodčí: Šír, Horák – Kajínek, Špringl