Mladá Boleslav – Olomouc 5:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín 4:3 (2:1 po s.n.) | Litvínov – Plzeň 1:3 (kon.)
K. Vary – Pardubice 8:0 (kon.) | Mountfield HK – Kladno 2:1 (po pr.) | Sparta – Liberec 0:2 (kon.)
Mountfield HK
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Rytíři Kladno
Úterý 29.10.2019, 18:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Tipsport extraliga • 15. kolo

Ode mě je to pro dnešek už všechno, přeji vám krásný zbytek večera. (20:38:45)

Nejlepšími hráči zápasu jsou Matěj Chalupa a Denis Godla.

Je dobojováno, po 63 minutách a 52 vteřinách se z utrápeného vítězství radují domácí. Hradec rozhodl šťastnou brankou v prodloužení, o kterou se postaral Mislav Rosandič. Kladno bylo blízko třem bodům, nakonec si odváží pouze jeden.

63:52 Mislav ROSANDIĆ - 2:1

63:52
    Hradec právě vstřelil branku!
    Promiňte mi ten výraz, ale dnešní zápas rozhodla neuvěřitelná haluz. Téměř z rohu hřiště poslal puk směrem na bránu pomalu po ledě Matej Paulovič. Godla jej nezasáhl a kotouč se odrazil od vzdálenější tyče k MISLAVU ROSANDIČOVI, který jej doklepl za záda Denise Godly. Asistence: Matej Paulovič.

63:30
    Perret nakonec neměl komu přihrát v nadějném útoku. Ani jednomu týmu se opravdu nedaří.

62:43
    Prodloužení je zatím stejné jako celý zápas. Nejhezčím momentem bylo to, když Zámorský schválně přihrál Mazancovi a ten mu puk zadovkou vrátil.

62:08
    Zámorský si nepočínal dobře a pouze odevzdal puk na hokejky soupeře.

61:42
    Cibulskis nezpracoval puk, vhazovat se bude před Mazancem.

61:18
    Radovan Pavlík byl na konci nádherné kombinace, která ale záhadným způsobem nekončí gólem! Je možné, že puk dokonce skončil na tyči.

60:31
    Petr Koukal měl šanci po přihrávce Rudolfa Červeného, ale netrefil bránu.

60:13
    Tak už ne. Domácí poslali puk na icing, takže se jde do tří.

60:08
    Hradec je v plném počtu, hraje se čtyři na čtyři.

60:01

Základní hrací doba je u konce, Hradec jde potřetí ze čtyř zápasů do prodloužení. Kladno se dostalo do vedení zásluhou Bradyho Austina, který využil přesilovku svým nahozením z vrcholu kruhů. Hradec zareagoval v 58. minutě také v přesilovce, konkrétně Rudolf Červený z mezikruží srovnal skóre. Kladno mělo 112 vteřin před koncem možnost přesilovky, kterou nevyužilo. Osm sekund si ale přenáší do prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Lukáš Foff

Branky a nahrávky: 58. Červený (Smoleňák, Paulovič), 64. Rosandić (Paulovič) – 50. Austin (Réway)

Mountfield HK: Mazanec (Š. Lukeš) – Zámorský, Linhart, Nedomlel, Cibulskis, F. Pavlík, Rosandić, Allen – Smoleňák (C), Rákos, Červený (A) – Paulovič, Cingel, R. Pavlík (A) – Jergl, Koukal, M. Chalupa – Klíma, Kubík, Perret.
    Rytíři Kladno: Godla (Cikánek) – Austin, Nash, Zelingr, Kehar (A), Smetana, Barinka, Romančík – Jágr (A), Stach, Zikmund – Valský, T. Kaut, Réway – Redlich, Melka, J. Strnad (C) – Hajný, O'Donnell, Š. Bláha.

Rozhodčí: Pešina, Svoboda – Kajínek, Špringl