Mladá Boleslav – Olomouc 5:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín 4:3 (2:1 po s.n.) | Litvínov – Plzeň 1:3 (kon.)
K. Vary – Pardubice 8:0 (kon.) | Mountfield HK – Kladno 2:1 (po pr.) | Sparta – Liberec 0:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
8:0 (3:0, 3:0, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 29.10.2019, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 15. kolo

Energie v závěru vstřelila další dva góly, o které se postaral Dávid Gríger.

Nejlepšími hráči zápasu se stávají Matěj Blümel (PCE) a Dávid Gríger (KVA). Ode mě je to pro dnešní večer vše, loučí se s vámi Kamila Ströerová. (19:40:07)

59:34
    Do úniku se dostal Vondráček, proti Borovičkovi neuspěl.

59:15
    Blažej pálil na brankáře Energie, znovu zákrok lapačkou.

58:59
    Dynamo se drží v útočné třetině!

58:40
    Energie míchá s obranou Dynama.

58:04
    Tomáš Jelínek se prokousal karlovarskou obranou, koncovku mu zazdil Novotný svou lapačkou.

57:10
    Mladí hokejisté z Pardubic se nebojí jít do osobního souboje, drze dotýrají na hráče Energie a snaží se ještě s výsledkem něco udělat.

55:57
    Energie znovu získala prostor před Borovičkou. Dynamo se snaží napadat karlovarské rozehrávky a nakonec se to podařilo Michalu Rouhovi, který dovolil svým spoluhráčům vystřídat.

54:59
    Na druhé straně vypálil znovu Rohlík, ale o milimetry minul Novotného bránu!

54:30
    Po dvou minutách se Dynamu daří vyhodit kotouč k Novotnému. Zelená lavina se ale valí zpět do útočného pásma.

54:18
    Koblasa pálil z kruhu, ale rána mu absolutně nesedla.

53:41
    Nabití Fleka na Rachůnka prošlo skrze pardubické hráče, Rachůnek nezvládl před Borovičkou zakončit.

52:50
    Jakub Flek mohl vypálil z těsné blízkosti, ale trefil vlastního hráče.

Dnešní utkání sleduje 4128 diváků.

52:35
    Před reklamní přestávkou poslal dělovkou ránu od modré čáry Matěj Stříteský, ale Borovička se předvedl lapačkou.

51:50
    Karlovarští znovu motají perníkáře ve vlastní třetině, Dynamu se nakonec daří zavézt kotouč alespoň do neutrální zóny. Vzápětí však Pardubice vyhazují až na zakázané uvolnění.

51:10
    Knotek se snažil dorazit ránu Kohouta, ale netrefil levitující kotouč.

50:35
    Na druhé straně si velkou šanci vybojoval Ondřej Rohlík, kterého stačil vychytat Filip Novotný.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 9. Koblasa (Skuhravý), 13. Křemen (Graňák, Plutnar), 15. Stříteský (Šenkeřík, T. Rachůnek), 24. V. Polák (O. Beránek, Stříteský), 25. Kohout (Křemen, D. Mikyska), 25. Vondráček (Skuhravý, Eminger), 44. Gríger (Vondráček, Šenkeřík), 50. Gríger (T. Rachůnek, Flek)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (A), Plutnar, M. Rohan, Eminger, D. Mikyska – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – V. Polák, T. Mikúš, O. Beránek – Křemen, T. Knotek, Kohout – Koblasa, Skuhravý (C), Vondráček.
    HC Dynamo Pardubice: Nečas (25. Borovička) – Oliva (C), Kubíček, Kaštánek, Jelínek, Blažej, Leder – Rozlílek, Kostka, Bucek – Blümel (A), Rohlík (A), Costa – Antoníček, Chára, Rouha – Šťastný, Šír, Pavlík.

Rozhodčí: Lacina, Sýkora – Brejcha, Jelínek