Třinec – Pardubice 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Kladno 1:2 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 4:0 (kon.)
Mladá Boleslav – K. Vary 4:3 (po pr.) | Sparta – Zlín 5:1 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 0:4 (kon.)
Plzeň – Liberec 4:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:3 (0:1, 1:2, 2:0 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 01.03.2020, 16:00 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga • 50. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou. (18:42:01)

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Je vymalováno, v signalizované výhodě se střelou zpoza obránce podruhé v zápase prosadil ŽIGA JEGLIČ a vybojoval pro domácí druhý bod. Asistence: Adam Zbořil.

61:36
    Pláňkovu bombu vyráží Novotný.

61:13
    Zbořil z předbrankového prostoru trefuje Novotného.

60:38
    Ševc se fantasticky uvolnil, ale jeho nahrávka do prázdné na Skalického byla nepřesná.

60:01

Šedesát minut vítěze neurčilo, domácí dokázali ve třetí periodě smazat manko zásluhou přesilovkových tref Jegliče a Zbořila. Za malou chvilku začne prodloužení. Bruslaři tak počtvrté z posledních pěti zápasů v základní hrací době remizovali a znovu se poperou alespoň o bonusový druhý bod.

Střely na branku ve třetí třetině:
    MBL 13:3 KVA

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:35
    Ševcova bomba propadla přes skrumáž a Novotný měl co dělat!

59:22
    Oddechový čas pro hosty.

59:22
    Zakázané uvolnění hostů.

58:13
    Puk se ve změti těl v rohu ztratil z dohledu sudích, kteří tak přerušili hru.

56:55
    Bernadovo skákavé nahození Novotný jen vykopl před sebe.
    56:32 Adam ZBOŘIL - 3:3

Michal Konvalina

Branky a nahrávky: 25. Jeglič (Šťastný, Fillman), 50. Jeglič (Ševc, Skalický), 57. Zbořil (Klepiš), 62. Jeglič (Pláněk, Zbořil) – 4. T. Rachůnek (Eminger), 30. V. Polák (Kohout, Černoch), 34. Stříteský (Koblasa, O. Beránek)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (33. Peters) – Hrbas, Ševc (C), Dlapa, Pláněk (A), Bernad, Fillman, Hrdinka – Skalický, Zbořil, Klepiš (A) – R. Zohorna, Jeglič, Šťastný – Lunter, Bičevskis, Kašpar – Flynn, Najman, J. Stránský.
    HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Bednář) – Šenkeřík, Stříteský, Graňák (C), Plutnar, M. Rohan, Eminger, Šafář – T. Rachůnek (A), Gríger, Flek – Koblasa, T. Mikúš, O. Beránek – V. Polák (A), Černoch, Kohout – M. Zabloudil, Vildumetz, Vondráček.

Rozhodčí: Hodek, Micka – Lhotský, J. Svoboda

Diváci: 3 689