Litoměřice – Havířov 1:5 (kon.) | Třebíč – Poruba 2011 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Motor ČB 5:4 (3:2 po s.n.)
Sokolov – Frýdek-M. 4:2 (kon.) | Prostějov – Vsetín 3:1 (kon.) | Kadaň – Chomutov 3:4 (0:3 po s.n.)
Ústí n/L – Přerov 1:7 (kon.) | Slavia – Jihlava 2:1 (kon.)
HC Baník Sokolov
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
HC Frýdek-Místek
Středa 18.09.2019, 18:00Chance liga • 4. kolo

HC Baník Sokolov ve čtvrtém kole ligy a druhém domácím utkání bere první body, když přehrál Frýdek-Místek poměrem 4:2.

Brankový účet otevřel na konci první třetiny Matěj Zadražil, když ho přihrávkou na levou tyč našel Pavel Kuběna. Vedení o dvě branky poté zařídil přestnou trefou Martin Osmík. Frýdečtí zásluhou Rostislava Martynka snížili, ale ještě před druhou přestávkou vrátil dvoubrankové vedení Sokolovu svou druhou trefou v utkání Martin Osmík. Domácí koncovku potvrdil ve třetí třetině Jan Bečvář skvěle skrytou střelou. Plamínek naděje ještě vykřesal po teči Lukáš Motloch, ale to bylo z Frýdecké strany vše. (20:52:44)

59:41
    Michálek už střílel do prázdné branky, ale trefil pouze dva protihráče.

59:03
    Soubojem ve střední třetině Sokolovští prodloužili puk za branku soupeře, která zůstává odkrytá.

Oddechový čas pro HC Frýdek-Místek.

58:00
    Hosté odvolali brankáře a zkouší to se šesti hráči.
    57:36 Lukáš MOTLOCH - 4:2

57:36
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Využitá přesilovka a Frýdek snižuje ztrátu na rozdíl dvou branek. Po přihrávce na vrch levého kruhu si Mikulík připravil kotouč ke střele z nápřahu, kterou před brankou tečoval LUKÁŠ MOTLOCH. Asistence: Milan Mikulík a Lukáš Kovář.

56:54
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Petr Vodička – 2 min., krosček).

55:17
    Z levého kruhu se měl ke střeleckému pokusu Kvasnica, ale Bednář svou pravou tyč dostatečně zabetonoval.

54:13
    Po chybě Vodičky se málem dostal šance Stuchlík, ale tomu Vodička těsně před střelou dokázal vypíchnout puk.

53:41
    Vodičkovi se otevřel prostor na modré čáře, odkud z jejího středu prověřil Malíka rychlou střelou k levé tyči.

52:44
    Hostům se podařilo vyhodit, načež reagoval rychlou rozehrávkou Bednář. Po zakázaném uvolnění se vrátí hra právě před brankáře domácích.

52:29
    Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Květoň – 2 min., napadení).

50:20
    Frýdek se dokázal usadit v obranné třetině Sokolova, ale domácí hráči nepouští svého soupeře k mnoha střelám.

48:47
    Rychlou a prudkou rozehrávku dostal Květoň až na útočnou modrou. Po přejetí na střed levého kruhu přišla tvrdá rána, kterou Bednář vyrazil za svou branku.
    47:14 Jan BEČVÁŘ - 4:1

47:14
    Baník právě vstřelil branku!
    Stav pro Frýdek začíná být velmi nepříznivý. JAN BEČVÁŘ se zmocnil kotouče v obranné třetině a přes pravé křídlo s ním vyrazil do útoku, odkud vyslal taženou střelu po ledě přes bránícího hráče přímo na vzdálenější tyč. Asistence: Marek Švec.

47:05
    Před brankou si najížděl Kaukič, ale ten dostal přihrávku příliš za sebe.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 19. M. Zadražil (Kuběna, Osmík), 22. Osmík (Kuběna, Kadeřávek), 38. Osmík (M. Zadražil, Vodička), 48. Bečvář (Švec) – 31. Martynek (D. Květoň, Stuchlík), 58. Motloch (Mikulík, L. Kovář)

HC Baník Sokolov: Bednář (Fečo) – Přindiš, Vodička, J. Tomeček, Kadeřávek, A. Rulík, Michálek – Stříbrný, Kverka, Švec – Osmík, M. Zadražil, Kuběna – Kovařík, T. Rohan, Vracovský – Bečvář, Vrána, Čurda.
    HC Frýdek-Místek: Malík (L. Daneček) – Kudla, L. Kovář, Zahradníček, J. Michálek, J. Adámek, D. Stránský – Motloch, Mikulík, Kaukič – Martynek, Klimša, D. Květoň – Flok, Stuchlík, Kvasnica – Geidl, Przybyla, Havránek.