Slavia – Kadaň 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 0:3 (kon.) | Chomutov – Havířov 3:2 (kon.)
Litoměřice – Vsetín 2:1 (kon.) | Přerov – Sokolov 3:1 (kon.) | Motor ČB – Prostějov 6:0 (kon.)
Benátky n/J – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Jihlava – Třebíč 3:1 (kon.)
HC ZUBR Přerov
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
HC Baník Sokolov
Sobota 07.12.2019, 17:00 • Meo Aréna, Přerov • Chance liga • 30. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:21:32)

Je konec. Přerov dnes potvrdil roli favorita, když zvítězil nad Sokolovem poměrem 3:1. Do utkání sice lépe vstoupili hosté, protože se dvě vteřiny před koncem první třetiny prosadil Kverka. Ve druhé části zápasu ale srovnal Pšurný. No a třetí dvacetiminutovka už byla v moci Zubrů, protože nejprve poslal domácí celek do vedení druhým gólem Pšurný a vše zpečetil Šimon Kratochvíl.

59:46
    Petr Přindiš tvrdým hitem sundal protihráče ve středním pásmu, ale vše podle pravidel.

59:26
    Tentokrát se Baník navíc dopustil ofsajdu a následuje tak buly ve středním pásmu.

59:12
    Tvrdá střela hostujícího hráče od modré čáry byla zblokována a posléze to Přerov zkoušel přes celé kluziště, ale kotouč skončil jen vedle brány.

59:01
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Josef Hrabal – 2 min., vysoká hůl).

58:29
    Nebezpečná přihrávka hostujícího hráče z pravé strany letěla před domácí svatyni, ale nakonec z ní nic nebylo.

58:12
    Sokolov to zkouší v šesti bez brankáře!

57:52
    Sokolov stále bojuje o kotouč v útočné třetině, ale ten se zatím nachází jen u mantinelu.

57:24
    Nyní se hra přerušila a následuje vhazování v pásmu domácího celku.
    56:13 Šimon KRATOCHVIL - 3:1

56:13
    Přerov právě vstřelil branku!
    Pravděpodobně je hotovo, protože domácí celek jde do vedení 3:1! ŠIMON KRATOCHVIL to udělal naprosto fantasticky, když si na modré čáře obhodil soupeře a posléze výtečně zakončil k pravé tyči. Asistence: Mikuláš Zbořil a Matouš Kratochvil.

55:15
    Baník se nyní dostal z ničeho nic do velké šance, ale střela domácího hráče letěla nad bránu!

54:19
    Rulíkovi nevyšla přihrávka z levé strany a tak se Sokolov opět nedokázal dostat do zakončení.

53:28
    A další zakončení domácího hráče, ovšem Radek Haas tentokrát nemusel zasahovat, protože kotouč letěl jen vedle brány.

52:46
    Hosté jsou nyní pod velkým tlakem a Přerov si dělá se soupeřem co chce, ale stále je to pouze o jednu branku.

51:18
    Zubři se dostali do dalšího zakončení, ale kotouč byl sražen do ochranné sítě.

50:51
    Pokud by Sokolov chtěl dnes vyhrát, tak by musel mnohem zlepšit hru, protože ve třetí třetině Baník nepředvádí vůbec nic.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 23. Pšurný (F. Dvořák, Popelka), 42. Pšurný (Berger, Popelka), 57. Š. Kratochvil (Zbořil, M. Kratochvil) – 20. Kverka (Vracovský, Osmík)

HC ZUBR Přerov: Petrásek (Postava) – R. Černý, Krisl (C), Hrabal, Zbořil (A), Šnajnar, Weinhold – Navrátil, Pšurný (A), Popelka – Plášek ml., Berger, Moučka – Š. Kratochvil, M. Kratochvil, Goiš – F. Dvořák, Süss, Indrák – Kočica.
    HC Baník Sokolov: Haas (Kašpar) – Vodička, Přindiš (A), Michálek, A. Rulík, Šafář, Pařízek, Kadeřávek – Švec, M. Zadražil (A), Kovařík – Osmík, Kverka, Vracovský – Kuběna, Vrána, T. Rohan (C).

Rozhodčí: Jiří Kašík, Tomáš Cabák – Václav Hanzlík, Tomáš Kučera