Motor ČB – Slavia 4:2 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Přerov – Benátky n/J 1:0 (kon.)
Poruba 2011 – Kadaň 4:2 (kon.) | Havířov – Sokolov 4:2 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 2:1 (2:1 po s.n.)
Vsetín – Třebíč 4:2 (kon.) | Frýdek-M. – Prostějov 2:1 (3:1 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
8:1 (1:0, 2:0, 5:1)
HC Litvínov
Sobota 21.09.2019, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • turnaj O Pohár DHL • 6. kolo

Gólová kanonáda přinesla Energie další body do tabulky. V závěrečné třetině přidala Energie následujících pět gólů. V samotném závěru se Litvínovu podařilo rozseknout výsledek na konečný 8:1 pro Karlovy Vary. (19:15:36)

58:50
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté se přeci jen také radují, i když radost není příliš veliká. Nakonec gólové manko Litvínova snižuje PŘEMYSL SVOBODA, který se prosadil střelou ke vzdálenější tyči. Asistence: Prokop Limanovský, Ondřej Baláž.

58:00
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty.

57:50
    Energie se nadále drží ve třetině Zelenky.

56:49
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Konášek nabil z levého kruhu na připraveného PATRIKA ŠŤASTNÉHO, který pohotovou střelou u dobré pozice navyšuje skóre dnešního zápasu. Asistence: Marek Konášek, Vojtěch Cestr.

56:33
    Energie hraje v plném počtu.

56:03
    Jindra vzal zodpovědnost na sebe a snažil se z těsné blízkosti propasírovat puk za záda karlovarského brankáře.

55:32
    Brzy musí pospíchat zpět pro kotouč do vlastní třetiny a z přesilové hry zbývá jen 30 vteřin.

55:13
    Litvínov vyhazuje až k Horákovi, ale Energie se rychle vrací do útočného pásma.

54:58
    Kořán pálil od hostující střídačku, Zelenka schoval ránu mezi své betony.

54:29
    Litvínov se dostal ve vlastním oslabení vybojoval šanci, ale Horáka se zatím nikomu ze soupeřů nepodařilo překonat.

54:15
    Tomáš Nikl (LIM) bude zpytovat svědomí na trestné lavici za podrážení.

53:13
    Křemen nabil na Zárubu, který těsně neprostřelil brankáře hostů.

52:51
    Rozhonovo nahození zastavil Zelenka lapačkou.

52:29

51:25
    Křemen obral ve středním pásmu hosty o puk a dostal se sám do šance, nakonec byl však seslán k zemi, dle pravidel a nahrávka, kterou stačil poslat, skončila na hokejce jednoho z litvínovských protihráčů.

50:56
    Kotouč posílá Energie ihned do bezpečné vzdálenosti a Litvínov musí bojovat o pásmo.

50:28
    Petr Rozhon (KVA) se pustil do menší potyčky a dopustil se krosčeku. Čekají ho dvě minuty na trestné lavici.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 10. Konášek (Šťastný), 27. Křehlík (Křemen, Jiskra), 30. Černý, 41. Jiskra (Křemen, Křehlík), 45. Adámek (Záruba, Kořán), 45. Seidler (Šťastný, Konášek), 49. Konášek (Záruba, Rozhon), 57. Šťastný (Konášek, Cestr) – 59. Svoboda (Limanovský, Baláž)

HC Energie Karlovy Vary: Horák (Vít) – Benda, Tureček "A", Kořán, Mikulec, Stejskal, Cestr, Pohanka – Křehlík "A", Jiskra "C", Křemen – Adámek, Černý, Bačo – Záruba, Rozhon, Konášek – Šťastný, Seidler.
    HC Litvínov: Zelenka (Zajíček) – Háva, Kroupa, Baláž, Miškovič, Jonák – Jouza, Bartoš, Dufek "C", Kysela "A", Jindra, Stehlík, Šarlinger, Limanovský, Fišer, Nikl – Kovačič, Svoboda.

Rozhodčí: Šindel – Pešek, Jelínek