Piráti Chomutov
2:8 (0:3, 1:3, 1:2)
Rytíři Kladno
Sobota 19.10.2019, 12:30 • ROCKNET ARÉNA • turnaj O Pohár DHL • 12. kolo

Kladenští ve třetí části přidali další dvě branky a připsali si velkou a zcela zaslouženou výhru. Dnes se jim dařilo v koncovce, což se podepsalo také na výsledku. (14:32:55)

59:13
    Samuel Chrenka se šikovně dostal po pravé straně až do zakončení. Jeho pokus ale brankář Petržílky vyrazil ramenem.

58:30
    Domácímu celku nevyšla rozehrávka zpoza branky a píská se icing. Pokračovat se bude po levici Petržílky.

58:00
    Do další dobré šance si najel Patrik Pech, který zakončoval k levé tyčce. Novotný v brance se ovše roztáhl a lapačkou nebezpečnou akci zlikvidoval.

57:13
    Piráti právě vstřelili branku!
    Dlouho se bojovalo u pravého mantinelu, kde nakonec kotouč vybojoval JAKUB JAROŠ. Chomutovský kapitán se s pukem dostal z úhlu před branku, kde krásně zakončil pod víko. Asistence: Martin Berčík a Peter Lobodowski.

56:07
    Koláček další dobrou přihrávkou našel Daniho, který ale u levé tyčky nezakončil ideálně. Puk trestuhodně skončil nad brankou!

55:51
    Zeman nyní dobrou přihrávkou našel Daniho, který měl napřáhnuto. Hůl do přihrávky ale vložil bránící hráč a kotouč skončil mimo.

55:21
    Po vhazování před brankou Kladna zakončoval bekhendově Patrik Pech. Ten mířil do odkryté branky, ale ani jemu se nezadařilo. Puk skončil na tyčce!

55:05
    Od modré čáry to na druhé straně zkoušel obránce Šmatlák, ale jeho pokus nakonec skončil jen vedle branky.

54:19
    Koláček si vyměnil kotouč s Danim a z levé strany zakončoval. Chomutovský hráč ale střílel jen nad branku, to byla dobrá šance.

54:01
    Hned po vhazování se ke střele odhodlal Miroslav Dani, ale jeho svižné zakončení skončilo na betonech brankáře.

53:45
    Luboš Novotný nyní pokryl nahození Tomáše Jungvirta ze střední třetiny a hru raději přerušuje.

53:05
    Kladenští hokejisté se pokouší hrát klidně a utkání si užívají. Piráty jasně přehrávají a do ničeho nebezpečného je nepouští.

51:43
    Kladno se opět dostalo do rychlého útoku a Petržílka měl plné betony práce. Nakonec všechny zakončení ale pokryl.

50:24
    Adam Popelka dostal šikovnou přihrávku o mantinel a dostal se do útočné třetiny. Jeho zakončení na vzdálenější stranu se ale otřelo o tyčku a šlo ven!

49:34
    Domácí celek se vlastně jen brání a Kladno kombinuje v útočné třetině jako by hrálo přesilovku.

48:44
    Snad poprvé v této třetiny se domácí celek dostal ke střele, ale ta nebezpečná nebyla. Následně šlo do protiakce Kladno, ale ani to nic nevymyslelo.

47:46
    Střídání v týmu Piráti Chomutov: ze hřiště odchází Matyáš Bajgar, přichází Hynek Petržílka.

David Panuška

Branky a nahrávky: 23. Prokop (Popelka, Šuráň), 58. Jaroš (Berčík, Lobodowski) – 3. Filip, 12. Filip (Bláha), 15. Urban (Bláha), 21. Filip, 28. Sojka (Ticháček), 36. Hašek (Urban, Volráb), 41. Urban (Ticháček, Volráb), 48. Volráb (Bernat, Urban)

Piráti Chomutov: Petržílka (21-48. Bajgar) – Šuráň, D. Zeman, Ludvík, Ferbas, D. Vaněk, Jungvirt – Švec, Dospěl, Dani, Popelka, Prokop, Jaroš, Berčík, Koláček, Lobodowski, Pech.
    Rytíři Kladno: Novotný (Burda) – Staněk, Šmatlák, Zíka, Funk, Ticháček, Volráb – Klíma, Bernat, Šimek, Hašek, Sachr, Filip, Sojka, Urban, Rendla, Čermák, Bláha, Chrenka.

Rozhodčí: Šindel – Pešek, Malý