Vsetín – Havířov 1:2 (kon.) | Ústí n/L – Žďár n/S 7:2 (kon.) | Warriors Brno – Přerov 2:5 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Kobra 2:0 (kon.) | HK MD Šumperk – Poruba 2:3 (1:2 po s.n.) | Písek – Chrudim 4:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
HK Mladí Draci Šumperk
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
HC RT TORAX Poruba
Neděle 15.12.2019, 16:15 • Škoda Arena, Šumperk • REDSTONE Extraliga juniorů • Skupina B
Partner:
     
    Konec zápasu. (18:47:19)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC RT TORAX Poruba.
    Autorem vítězné branky je ŠIMON PAVLÍK.
     
    5. série
    1:2
    Kučera neproměňuje.
     
    5. série
    1:2
    Havlík neproměňuje.
     
    4. série
    1:2
    Kavan neproměňuje.
     
    4. série
    1:2
    Šimon PAVLÍK proměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Vogel neproměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Häring neproměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Scheuter neproměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Žídek proměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Horký proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Bořuta neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    59:52
    Oddechový čas pro hosty.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.

    Zbyněk Slatinský

    Branky a nahrávky: 5. Scheuter, 29. Horký (Kučera, Blaháček) – 5. Pavlík (Mrozek, Häring), 21. Žídek (Pavlík), rozh. náj. Pavlík

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Bořuta (POM)
    1:0   Horký (MDS)
    2. série:
    1:1   Žídek (POM)
    1:1   Scheuter (MDS)
    3. série:
    1:1   Häring (POM)
    1:1   Vogel (MDS)
    4. série:
    1:2   Šimon Pavlík (POM)
    1:2   Kavan (MDS)
    5. série:
    1:2   Havlík (POM)
    1:2   Kučera (MDS)


    HK Mladí Draci Šumperk: Venouš (Kašpar) – Holub, Štrbík, Cekr, Ott, Blaháček, Plhal – Scheuter, Habrman, Šembera, Kesler, Kavan, Haluza, Poledna, Horký, Štefanišin, Vogel, Kučera
    HC RT TORAX Poruba: Pawlas (Lambert) – Topolanský, Havlík, Debnár, Zajíc, Mrozek, Pitucha, Smička – Žídek, Pavlík, Häring, Benka-Rybár, Barčák, Stodůlka, Bořuta

    Rozhodčí: Kopeček – Zídek, Havel