Olomouc – Litoměřice 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Třebíč 3:2 (po pr.) | Benátky n/J – Ústí n/L 2:3 (kon.)
Jihlava – Šumperk 7:3 (kon.) | Beroun – Kadaň 5:3 (kon.) | Chomutov – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.)
Most – Písek 3:4 (po pr.)
Piráti Chomutov
6:2 (3:0, 0:0, 3:2)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Sobota 22.10.2011, 17:301. liga (ČR)

V patnáctém kole poráží Piráti Chomutov po dobrém výkonu na svém ledě Rebely z Havlíčkova Brodu 6:2 a s tímto konstatováním se s vámi z Chomutova loučím. Přeji hezký zbytek večera. (19:50:30)

60:00

59:49
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Sražená přihrávka nachází přesně hokejku LADISLAVA RYTNAUERA, který prostřeluje přesouvajícího se Hanuljaka. Asistence: Milan Kostourek, Václav Meidl.

59:24
    Ještě jeden trest pro domácího hráče. Dvě minuty inkasuje Jillson za podražení.

58:47
    Puk v hledišti a domácí opět v pěti.

58:24
    Ondřej v klidu vyhazuje.

57:20
    Pokus Rytnauera vyráží Hanuljaka a následně vyváží puk Seman.

56:45
    Dvě minuty pro domácího Mrázka za podražení.

56:30
    Lukáš Endál v dobré pozici nepřidal další branku Pirátů.

55:00
    Piráti právě vstřelili branku!
    Odražený kotouč našel mezi kruhy ZDENĚK ONDŘEJ a posílá jej přesně k levé tyči. Bez asistence.

54:35
    Vlastní gól hostů. Po průniku Gajovského zůstal kotouč v brankovišti a před Fialou jej posílá do vlastní branky jeden z hostujících hráčů. Autorem gólu nakonec je NIKOLA GAJOVSKÝ. Bez asistence.

54:15
    Dvě minuty pro hostujícího Musila.

53:45
    Velký tlak domácích končí čtvrtou brankou. Výborně to udělal Tomáš Bartejs, který se zbavil útočníka a přesně našel volného FILIPA SEMANA, který střelou z první prostřeluje Laitinena. Asistence: Tomáš Bartejs, Dwight Helminen.

52:36
    Pokus Kostourka sražen mimo, následně Hanuljak kotouč přikrývá lapačkou.

51:48
    A další vzájemné vyloučení. Dvě minuty pro domácího Hafenrichtera a hostujícího Semoráda za hrubost.

51:38
    Hafenrichter třikrát po sobě v dobré palebné pozici, ale Laitinena příliš neohrozil.

50:19
    Vzájemné vyloučení po malém kočkování. Dvě minuty pro hostujícího Protivného a domácího Ondřeje za hrubost.

50:12
    Hosté jsou kompletní a posílají kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

49:28
    Bartejs krásně objel protihráče, ale jeho střelu následně v klidu kryje Laitinen.

David Matula

Branky a nahrávky: 1. Hruška (Procházka, Gajovský), 2. Seman (Helminen), 5. Kraft (Seman), 54. Seman (Bartejs, Helminen), 55. Gajovský, 55. Ondřej - 47. Rytnauer (Kostourek, Meidl), 60. Rytnauer (Kostourek, Meidl)

Piráti Chomutov: Hanuljak (Řehoř) - Mrázek, Grof, Bartejs, Palin, Jillson, Rutta, Havíř - Hruška, Gajovský, Procházka - Helminen, Kraft, Seman - Ondřej, Fiala, Hromas - Endál, Kůs, Hafenrichter - Heřman.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Laitinen (Neruda) - Morava, Pavlík, Koma, Poskočil, Protivný, Jelínek, Sova, Novotný - Polodna, Kostourek, Švaňhal - Knotek, Semorád, Jonáš - Meidl, Zábranský, Rytnauer - Musil, Stehlík, Štěpánek

Rozhodčí: Grech - Brejcha, Suchánek