Brentford – Leicester 0:1 (kon.) | West Ham – West Brom 0:1 (kon.) | Burnley – Norwich 1:2 (kon.)
Newcastle – Oxford Utd. 0:0 (kon.) | Southampton – Tottenham 1:1 (kon.) | Millwall – Sheffield Utd. 0:2 (kon.)
Hull City – Chelsea 1:2 (kon.)
SK Slavia Praha
3:3 (0:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
Sobota 25.01.2020, 13:30 • Stadion Evžena Rošického, Strahov • SLAVIA - klubove prenosy

90
    Konec zápasu. (15:18:07)

88
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Ivan Schranz si navedl balon na hranici vápna a prudkou ranou k tyči srovnává skóre.
    76. STANCIU - 3:2

76
    Slavia právě vstřelila branku!
    Míč si k penaltovému puntíku postavil Nico Stanciu, který ukázkovým zakončením k levé tyči posílá Slavii opět do vedení!

75
    Hosté zahráli ve vlastním vápně rukou a je pískána penalta pro Slavii!

72
    Hosté rychle srovnávají, po standardní situaci Dynama poslal míč do sítě Slavie hlavičkující Polom.
    70. STANCIU - 2:1

70
    Nico Stanciu se dostal k míči na levé straně velkého vápna, příliš se nerozmýšlel a krásným obstřelem do pravého horního rohu budějovické brány posílá Slavii do vedení!

66
    Velkou šanci měl nyní budějovický Javorek, který se ocitl tváří v tvář Ondřeji Kolářovi, sešívaný gólman mu ale díky skvělému zákroku nedovolil skórovat!
    62. OSCAR - 1:1

62
    Krásný centr Daniela Koska do vápna soupeře nalezl hlavu nabíhajícího Oscara, který pohotovu hlavičkou k levé tyči srovnává skóre!

59
    Skvělý centr Tomáše Holeše mířil na malé vápno na zcela osamoceného Stanislava Tecla, který ale ve velké šanci nedokázal zakončit!|

52
    Ránu Petera Olayinky z levé strany vápna zblokovala hostující obrana mimo nebezpečí.

46

45

38
    Ránu Patrika Hellebranda zpoza vápna zblokovala hostující obrana na rohový kop.

29
    Centr Mészároše z pravého křídle přeletěl obránce Slavie a doputoval na hlavu osamoceného Mršiće, který umístěným zakončením otevírá skóre zápasu.

Petr Klimčák

Branky: 62. Oscar, 70. Stanciu, 76. Stanciu – 29. Mršić, 72. Polom, 88. Schranz

SK Slavia Praha: I. poločas: Kolář – Coufal, Křišťan, Frydrych, Bořil – Oscar, Traoré, Souček, Hellebrand, Provod – Júsuf

II. poločas: Kolář – Holeš, Takács, Kúdela, Kosek – Zelený, Oscar, Stanciu, Ševčík, Olayinka – Tecl

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek – Havel, Talovierov, Čolič, Řezáč, Brandner, Javorek, Schranz, Mészároš, Kulhánek, Mršič