Benátky n/J – Šumperk 4:5 (po s.n.) | Třebíč – Chomutov 2:5 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Písek – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Kadaň – Most 2:3 (po s.n.)
Beroun – Olomouc 1:6 (kon.)
IHC Králové Písek
2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Pondělí 21.11.2011, 18:001. liga (ČR)

Je dobojováno. Pro vývoj utkání byla velmi důležitá první třetina. V té Písečtí třikrát inkasovali a hosté dobře rozehraný zápas dokázali dotáhnout do vítězného konce. Domácí sice snížili na rozdíl jedné branky, ani remízu ale vybojovat v závěru klání nedokázali. S přáním příjemně prožitého zbytku pondělního večera se z Písku loučí Petr Košatka. (20:32:43)

60:00

59:56
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Je rozhodnuto. Ranou do odkryté klece přidává čtvrtou branku hostujícího celku VOJTĚCH NĚMEC.

59:26
    Písečtí si berou oddechový čas.

59:26
    Písečtí ujížděli na havlíčkobrodskou v přečíslení 4 na 2, ani tahle akce ale nepřinesla vyrovnání. Kotouč končí v ochranné síti.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:36
    Hosté se vymanili ze sevření, navíc se jim podařilo velmi šikovně vyhodit puk ze třetiny. Přesně tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

57:52
    Střela Stanislava Polodny mířila jen do obránce Havlíčkova Brodu.

57:25
    Pokus z Eberleho hokejky nemířil mezi tyče.

56:41
    Písečtí už začínají riskovat. Útočné choutky otevírají dveře do písecké obrany.

55:37

54:30
    Hosté se nikam neženou. Ve střeleckém postavení se naopak objevil domácí Eberle, z úhlu ale Laitinena nepřekvapil.

53:37
    Domácí zahráli v šesti a rozhodčí si toho dobře všimli. Přesilovka pro Havlíčkův Brod.

52:45
    Hosté hrají hodně zataženě. Hlavně proto mají v tuto chvíli více ze hry domácí.

51:24
    Hosté se nakonec ubránili bez větších potíží.

51:24

50:56
    Písečtí velmi přísně odpískaným ofsajdem vykázáni ze třetiny. Ve stejném čase dostává Žovinec osobní desetiminutový trest.

50:38
    Nedorostova lehká střela končí v Laitinenově náruči.

49:24
    Protivný před brankou podseknul Nedorosta a hosté pravděpodobně zažijí perné chvilky.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 22. Šperger (Ferebauer, S. Polodna), 50. Slavík (Luňák, Eberle) - 4. Kostourek (P. Polodna), 13. Němec (Meidl), 18. Švaňhal (Zábranský, Ostrčil), 60. Němec

IHC Králové Písek: Sedláček - Němeček, Všetečka, Lukáč, Kanov, Havran, Lukačovič, Pavlíček, Žovinec - Nouza, Bělohlav, Hluchý - Eberle, Luňák, Kudrna - S. Polodna, Šperger, Ferebauer - Antončík, Nedorost, Slavík.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Laitinen - Morava, Šenkeřík, Koma, Pavlík, Ostrčil, Protivný, Sova - Nahodil, P. Polodna, Kostourek - Němec, Semorád, Meidl - Švaňhal, Zábranský, Fiedler - Musil, Štěpánek, Stehlík.

Rozhodčí: Wagner - Lučan, Svoboda