Příbram – Brno 1:1 (kon.) | Karviná – Olomouc 0:1 (kon.) | Jablonec – Liberec 2:1 (kon.)
FK Příbram
1:1 (0:1)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 20.03.2021, 14:00 • Na Litavce, Příbram • FORTUNA:LIGA • 24. kolo

Utkání končí remízou 1:1, která asi pro oba celky z pohledu boje o záchranu mnoho neřeší. Viděli jsme ale zajímavý fotbal, zejména ve druhé půli se urodilo dost šancí. Hostům byl v prvním poločase nejprve neuznán zásah Pachlopníka, kterému předcházela ruka Texla. Ve 27. minutě se ale prosadil právě Jiří Texl, jenž na zadní tyči usměrnil do sítě míč, který k němu po standardní situaci nechtěně přizvedl spoluhráč. Po změně stran se podařilo Příbrami poměrně rychle vyrovnat. Po rohu se trefil hlavou Radek Voltr. Hráči obou týmů pak věděli, že remíza je pro ně málo a snažili se zápas rozhodnout. Více šancí si vytvořilo přeci jen Brno, ovšem domácí zachránil od porážky několika výtečnými zákroky brankář Šiman. (16:00:42)

90+2

90+2
    Dlouhý aut Nového. Míč přizvedl Dočekal jen do rukavic Berkovce.

90+1
    Žlutou kartu dostává Timotej Záhumenský (FC Zbrojovka Brno). Ten se snažil domácím zkomplikovat vhození autu.

90+1
    Jakub Šiman opět zachraňuje domácí! Vytáhl na roh povedenou střelu Lukáše Endla.

90+1
    Domácí se ubránili. Rozhodčí nastaví druhou půli o dvě minuty!

90
    Barišův centr srazil na další roh Cmiljanović. Hosté ještě reklamovali ruku příbramského obránce, sudí ale ukazuje jasně k rohovému praporku.

89
    Po rohovém kopu mohl nasměrovat hosty k výhře Antonín Růsek! Ten hlavičkoval centimetry vedle tyče po pravé ruce brankáře Šimana, který vůbec nereagoval.

88
    Oboustranně je to hodně bojovné. Remíza je asi pro oba týmy málo. Pro Příbram neřeší bod vůbec nic, i Brno by potřebovalo spíše vyhrát.

86
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Filip Zorvan, přichází Steve Kingue.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Radek Voltr, přichází Tomáš Dočekal.