Opava – Jablonec 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Ostrava – Teplice 1:1 (kon.)
Brno – Plzeň 0:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:1 (0:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Sobota 27.02.2021, 16:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA • 21. kolo

To už je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek soboty! (17:57:43)

Utkání mezi Bohemkou a Českými Budějovicemi končí asi spravedlivou remízou 1:1. První poločas gól nepřinesl, lehce nebezpečnější v něm byli hosté. Po změně stran přidali na aktivitě klokani, kteří se v 72. minutě ujali vedení zásluhou střídajícího Davida Bartka. Odpověď Dynama ale byla rychlá. Po souboji Krcha s Valentou nařídil sudí proti zelenobílým penaltu, kterou proměnil přesně umístěnou střelou Benjamin Čolić.
    Konečnou remízu zařídil z penalty Čolić.

90+2

90+1
    Zahrával ho Vojtěch Novák, balón boxoval Vorel a do bezpečí pak definitivně odehrál Králik.

90+1
    Ještě roh pro Bohemku...

90+1
    Domácí Ibrahim Keita postupoval dopředu na pravém křídle. Nakonec vybojoval jen aut. Sudí nastaví dvě minuty.

90
    Květ ji rozehrál narážečkou s Jindřiškem a až pak centroval. Hosté v klidu odvrátili a balón pak vrátil Vondra až do zámezí. Rozehrávat bude brankář Vorel.

89
    David Puškáč byl u postranní čáry faulován v hlavičkovém souboji. Standardní situace pro domácí.

88
    Na obou stranách se nám množí fauly. Nyní budou z vlastní poloviny rozehrávat hosté.

87
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Matěj Valenta, přichází Patrik Čavoš.

86
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Daniel Krch, přichází Vojtěch Novák.
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Petr Hronek, přichází Ibrahim Keita.
    85. Alvir z pravé pokutového území nepropálil Le Gianga

85
    Příležitost hostí! Mršić vysunul Marka Alvira, který z pravé strany pokutového území nepropálil Le Gianga.

84
    Pro centru z pravé strany se dostal k hlavičce Martin Králik. Takový padající list si sebral ze vzduchu Le Giang.

83
    Žlutou kartu si vykoledoval domácí kapitán Josef Jindřišek.

81
    Bartek napravo předal Dostálovi. Jeho centr dokázala českobudějovická obrana odvrátit.

80
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Tomáš Necid, přichází David Puškáč.