K. Vary – Kölner Haie 5:0 (kon.) | Jungadler Mannheim – Mountfield HK 2:5 (kon.)
Jungadler Mannheim
2:5 (1:1, 0:1, 1:3)
Mountfield HK
Středa 12.08.2020, 19:00O pohár hejtmana Karlovarského kraje

Konec zápasu. (21:18:56)

59:44
    Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Tschwanow – 5 min., hrubost).

59:34
    Jungadler Mannheim právě vstřelili branku!
    Vlastní gól Hradce Králové! Při přesilové hře Mountfield odvolal brankáře, poté Budina špatně nahrál a vstřelil si gól do prázdné branky! Gól je připsán ROMANU ZAPOVI! Bez asistence

59:20
    Poslední minuta se snad nedohraje, Němci nehrají čistý hokej a snaží se Hradci znepříjemnit hru.

59:01
    Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Broda – osobní trest do konce utkání, hrubost).
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Kašpar – osobní trest do konce utkání, hrubost).
    Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Pilu – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Naar – 2 min., sekání).

59:01
    Minutu před koncem se řeší ještě tresty, na trestné lavici to vypadá jak na střídačce.

59:01
    Hráči Mannheimu přitvrdili a nenechají Hradci konec zápasu klidný! Po několika ostrých zákrocích se popral Kašpar s Brodou!

58:45
    Andrisik přikryl puk.

58:34
    Při hře ve 4 dominuje Mountfield, kde nepustil Mannheim k puku.

58:27
    Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Calce – 2 min., pozdní dohrání).

58:13
    Mountfield vyhazuje.

58:00
    Běží poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:44
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Perička – 2 min., hákování).

57:32
    Mannheim se dostal do pásma, kde je ale zastavil hradecký faul.

57:05
    Hradec ale vyhrál buly a drží se v útočném pásmu.

56:50
    Ševců přikryl puk před dotírajícím se Eliasem.

56:12
    Jungadler se drží v pásmu, že by si ale vytvořil šance, to se říci nedá.

55:48
    Hradec otáčí hru a žene se dopředu.

54:02
    Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Gorgenländer – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Janda – 2 min., hrubost).

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 3. Thiel (Gorgenländer, Bender), 60. ZAP – 8. Janda (Váchal, Pelda), 39. Lukačka (Pelda, Jirků), 45. Lang (Síla), 47. Pajer (Naar, Pinkas), 49. Kašpar (Naar)

Jungadler Mannheim: Andrisik (Ganz) – Bender, Bettahar, Broda, Calce, Dunham, Dziambor, Elias, Gorgenländer, Zap, Heim, Krenzlin, Pilu, Proske, Ramoser, Rausch, Ribarik, Stowasser, Thiel, Tschwanow, Tuchel
    Mountfield HK: Tichý (Ševců) – Králík, Drbal, Váchal, Pinkas M., Naar, Janoušek, Perička, Pelda – Lukačka, Budina, Jirků, Pinkas T., Beneš, Kašpar, Síla, Pajer, Jušta, Beneš, Lang, Janda, Šedivý, Moravec