Třinec – Sparta 4:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 2:1 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
Mountfield HK – Kometa Brno 6:2 (kon.) | Olomouc – K. Vary 1:3 (kon.) | Liberec – Plzeň 3:6 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 3:2 (po pr.)
HC Olomouc
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 01.12.2020, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 23. kolo

To je ode mě vše. U dalších zápasů Tipsport extraligy se těším na počtenou! (20:11:21)

Skončilo nám utkání 23. kola mezi Olomoucí a Karlovými Vary. Ve třetí třetině padla pouze jedna branka, kterou vstřelil do odkryté klece Jiří Černoch. Energie tak vítězí podeváté z posledních jedenácti utkání.

59:52 Jiří ČERNOCH - 1:3

59:52
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! Z vlastního obranného pásma poslal kotouč do odkryté branky JIŘÍ ČERNOCH. Bez asistence.

59:24
    Domácí jsou kompletní a jdou do šesti!

58:44
    Jan Lukáš už se pomalu hlásí o to, že by odjel na střídačku. Pokyn ale zatím nedostal.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:44
    Energie začala kombinovat, nicméně vystřelit se jí zatím nepodařilo. Domácí se dostali ke kotouči a vyhazují.

57:25
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Rostislav Olesz – 2 min., hákování).

56:43
    Nabídka Jana bambuly nenašla vhodného adresáta.

56:09
    Olomoučtí nahodili puk do útočného pásma, kde se jej ale ujali hosté.

55:22
    Nahození Jana Švrčka srazil Jan Bednář do rohu.

55:07
    Jan Bednář schoval kotouč do lapačky a přerušil hru.

54:47
    Lukáš Kucsera zavezl kotouč do útočného pásma, kde o něj byl obrán karlovarskou obranou.

54:01
    Matěj Zabloudil nabízel kotouč před branku, kde byl Tomáš Vondráček. Tomu se ale zakončit nepodařilo.

53:11
    Petr Koblasa byl velice aktivní před brankou a málem se mu podařilo zasunout kotouč za Jana Lukáše. Ten ovšem na poslední chvíli zakročil

52:35
    David Kaše poslal svoji střelu pouze do boční sítě.

52:01
    Tentokráte karlovarský brankář přikryl puk před dotírajícími protihráči. Následuje komerční přestávka.

Lukáš Losleben

Branky a nahrávky: 9. Kucsera – 23. Koblasa (D. Kaše, Černoch), 37. Vondráček (Šenkeřík), 60. Černoch

HC Olomouc: Lukáš (Mokry) – Švrček, Valenta, Vyrůbalík (C), Dujsík, Ondrušek (A), A. Rutar – Burian, J. Knotek (A), Bambula – J. Káňa, Nahodil, Kucsera – Olesz, Kolouch, Valský – Gřeš, Kusko, V. Tomeček.
    HC Energie Karlovy Vary: Bednář (F. Novotný) – M. Rohan (A), Šenkeřík, Graňák, Plutnar, Pulpán (A), Zábranský, D. Mikyska – Lauko, D. Kaše, Flek – O. Beránek, Hladonik, M. Zabloudil – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Pavel Obadal – Lukáš Kajínek, Jan Votrubec