Třinec – Sparta 4:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 2:1 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
Mountfield HK – Kometa Brno 6:2 (kon.) | Olomouc – K. Vary 1:3 (kon.) | Liberec – Plzeň 3:6 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 3:2 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (2:0, 0:2, 0:0 - 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Úterý 01.12.2020, 18:00 • enteria arena • Tipsport extraliga • 23. kolo

To je ode mě vše a budu se na Vás někdy příště těšit u dalších onlajn přenosů. (20:37:53)

Celkový počet střel na bránu: 31:36

Pardubice nakonec souboj dvou nejhorších mužstev Tipsport extraligy zvládly a připsaly si do tabulky dva body za výhru v prodloužení. V 63. minutě rozhodl střelou pod břevno Matěj Blümel, pro kterého se jedná o druhou branku sezony.

62:34 Matěj BLÜMEL - 3:2

62:34
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Nakonec jsou to Pardubice, které rozhodují v prodloužení o dnešním vítězství! Střelcem třetího gólu se stal MATĚJ BLÜMEL, který se štěstím procpal puk pod břevno Marka Čiliaka – 3:2! Asistence: Denis Kusý

61:58
    Z rychlého protiútoku Dynamo nerozhodlo!

61:45
    Daniel Vladař je v dnešním zápase hrdinou Pardubic. Na brankové čáře se roztáhl a zabránil jasnému gólu.

60:56
    Ani druhý pokus v podání Nakládala nekončí v síti.

60:13
    Jakub Nakládal vzal puk na svoji hůl a zajel s ním do útočného pásma, odkud prověřil Marka Čiliaka.

60:01

Ve třetí třetině žádný gól nepadl a po krátké pauze se bude prodlužovat.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Oddechový čas pro domácí.

59:42
    Hned po vhazování vystřelil Zdeněk Doležal. Dobře mířenou střelu mezi betony ale Vladař lapil a podržel tak svůj tým.

59:34
    Možná poslední šance základní hrací doby, vhazovat se bude po pravé ruce Daniela Vladaře.

58:22
    Adam Raška se napřahoval ke střele z nebezpečné pozice, naštěstí pro Pardubice k němu stačil dojet obránce a vložil do střely hokejku.

57:37
    Dynamo se drží v útočném pásmu soupeře, kde se několika střelami snaží pokořit Čiliaka.

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 5. Paulovič (Mikuš, Blümel), 20. Camara, 63. Blümel (Kusý) – 30. Pýcha (M. Novák, Gilbert), 34. Gilbert (Michnáč, Pýcha)

HC Dynamo Pardubice: Vladař (Kantor) – J. Kolář (A), Nakládal (C), Mikuš, Hrádek, Ďaloga, J. Zdráhal – Svačina, Poulíček, Tybor – Camara, Mandát (A), Claireaux – Blümel, Anděl, Paulovič – Kusý, Rohlík, Zeman – Machala.
    Banes Motor České Budějovice: Čiliak (Patera) – Vydarený (A), Plášil, Pýcha (C), Slováček, Lytvynov, Allen, Pavel – Christov, Venkrbec, Beránek – Karabáček, R. Přikryl, Z. Doležal – Michnáč, Raška I, L. Bednář – M. Novák (A), Gilbert, D. Voženílek.

Rozhodčí: Hradil, Veselý – Gebauer, Špringl