Třinec – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Olomouc – Motor ČB 3:2 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 4:3 (kon.)
Litvínov – Sparta 3:5 (kon.) | K. Vary – Zlín 5:1 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.)
Liberec – Kometa Brno 2:3 (0:2 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
Berani Zlín
Pátek 15.01.2021, 17:30Tipsport extraliga • 35. kolo

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše, děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (19:47:11)

Je rozhodnuto! Dvěma góly ve třetí třetině si pojistili energetici první výhru v roce 2021. V šestačtyřicáté minutě se trefil tvrdou ránou Koblasa z pravého kruhu. O minutu později skóroval Šenkeřík, jeho zásah ale nakonec z důvodu nedovoleného bránění brankáři uznán nebyl. Tento gól ale vzápětí nahradil Ondřej Beránek, který od pravého kruhu propálil vše, co mu stálo v cestě. Zlín si pak připravil ještě nějaké šance, ani jednu už ale v gól proměnit nedokázal.

59:35
    Energie to ještě zkouší, vysoké vedení už ji ale zůstane.

57:52
    Vyloučení jsou následující: Tomáš Fořt (ZLN) 2+2 minuty za hrubost, dvě minuty s ním odpyká Vojtěch Dobiáš (ZLN). Za domácí to je pak Dominik Graňák (KVA) 2 minuty za hrubost.

57:40
    Po tvrdém dohrání před karlovarskou klecí se za Novotného bránou strhla potyčka všech hráčů v poli, tu ale sudí rozehnali, dva hráči zamíří na trestnou lavici.

55:11
    Ve vlastním oslabení se ke tvrdé střele dostal Vondráček, ten ale zleva Hufa nepřekonal.

Komerční přestávka.

54:59
    Martin Kohout (KVA) odjel na trestnou lavici, kde stráví dvě minuty za podrážení.

53:56
    Weinhold mířil za šestým gólem Karlových Varů, obdržel přihrávku a zprava vystřelil, zlínskou bránu ale těsně minul.

52:30
    Karlovarští překombinovali v brejku, Vondráček nabil Kohoutovi na pravou stranu, Kohout vracel zpět na Vondráčka, do této zpětné přihrávky už se ale vložil Huf.

51:06
    Nosek tvrdě pálil od modré, Novotný ale vyráží betonem.

50:17
    Tomáš Vondráček (KVA) míří na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení.

49:16
    Berani se při pokusu o průnik do útočné třetiny dostávají do ofsajdu.

47:44
    Flek zamýšlel přihrávku na Mikúše, do této rozehrávky ale včas položil hůl jeden z hostujících hráčů.
    46:17 Ondřej BERÁNEK - 5:1

46:17
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovarskou arénou zní "Pátá", jelikož nedlouho po neuznané brance se domácí tým přeci jen prosadil. Dominik Graňák přesně poslal puk ONDŘEJI BERÁNKOVI, který zprava propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Dominik Graňák.

46:06
    Trenérská výzva úspěšná! Gól nebyl uznán z důvodu nedovolenému bránění brankáři.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 12. Vondráček (Graňák, Skuhravý), 22. M. Zabloudil (Hladonik, Weinhold), 27. Flek (T. Mikúš), 46. Koblasa (Pulpán), 47. O. Beránek (Graňák) – 14. Fryšara (Dobiáš)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Horák) – M. Rohan (A), Šenkeřík, Graňák, Weinhold, Pulpán (A), Zábranský, D. Mikyska – T. Rachůnek, T. Mikúš, Flek – M. Zabloudil, Hladonik, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.
    Berani Zlín: Huf (Kašík) – Gazda, Řezníček, Ferenc, Žižka (C), Nosek (A), M. Novotný, Suhrada – Vopelka, Fořt, Kubiš (A) – Dufek, Karafiát, Okál – Herman, Fryšara, Dobiáš – J. Ondráček, P. Sedláček, Sebera.

Rozhodčí: Horák, Micka – Ondráček, Špůr