Admira Praha – Vltavín 2:1 (kon.) | Slavia B – Králův Dvůr 2:2 (3:4 po pen.) | Sparta B – Sokolov 10:0 (kon.)
Plzeň B – Motorlet 4:4 (4:2 po pen.)
po penal. (4:2)
FC Viktoria Plzeň B
4:4 (2:2)
FK Motorlet Praha
Neděle 13.09.2020, 10:30 • Luční ulice • Česká fotbalová liga (A) • 4. kolo

Máme hotovo! Vítězem dnešního divokého zápasu se stává FC Viktoria Plzeň B!

Hosté šli brzy do vedení, v šesté minutě se prosadil Adam Fotr. Viktoriáni však rychle dokázali srovnat stav zápasu, když penaltu bezpečně proměnil Kryštof Krátký. Ve 36. minutě se červenomodří dostali do vedení 2:1, po brejku se na druhý pokus prosadil Martin Petr, jenže Motorlet vzápětí po rohovém kopu vyrovnal, trefil se Petr Rothe.

Ve druhém dějství se ujali rychle vedení Pražané, parádními nůžkami skóroval Tomáš Valenta. Po hodině hry skóroval ještě Jiří Valenta a bylo to 4:2 pro hostující tým. Krátce po této brance však druhou penaltu v zápase proměnil Kryštof Krátký a bylo to znovu o jeden gól. V 71. minutě domácí vyrovnali z nepřímého volného kopu, když se prosadil Jakub Selnar.

V následných penaltách se blýsknul domácí brankář Dominik Sváček, který dvě chytil a Plzeňští se tak radovali z dvoubodového úspěchu. (12:35:46)

5. série
    4:2
    Domácí Jakub Selnar šel na penaltu s možností rozhodnout o osudu zápasu a povedlo se! Viktoria Plzeň B vítězí!

4. série
    3:2
    Hostující Radek Žaloudek nedal Sváčkovi sebemenší šanci a udržel Motorlet ve hře.

4. série
    3:1
    Navrátilec po zranění Pavel Hezoučký skóruje do protějšího rohu, než kam šel Mihálek!

3. série
    2:1
    Dominik Sváček znovu zasahuje! Tentokráte vychytal Olivera Bitta.

3. série
    2:1
    Záložník Plzně Martin Petr napálil míč do sítě a domácí vedou na počátku třetí série 2:1!

2. série
    1:1
    Druhou penaltu hostí si vzal na starosti brankář Matěj Mihálek. Dominik Sváček jej ale skvěle vychytal!

2. série
    1:1
    Domácí Karel Žilák překonal Mihálka, který sice vystihl směr, ale na míč nedosáhl.

1. série
    0:1
    Martin Hurka, který šel do hry v 89. minutě, byl zřejmě poslán takticky na penaltu. A tu nyní s přehledem proměnil!

1. série
    0:0
    Penalty začal Jan Halász. Krajní obránce Viktorie ale branku netrefil!

Jako první bude kopat domácí celek.

Střílení penalt začíná.

Tohle byla pořádná divočina! Po základní hrací době 4:4 nás dnes čekají penalty.

90+3
    Druhý poločas skončil.

90+3
    Patrik Gilian taktickým faulem zastavil protiútok v podání Jakuba Selnara.

90+2
    Jakub Selnar po útočné faulu dostává žlutou kartu, zřejmě ale spíše za protesty.

90+2
    Rozhodnout se však pokusil Jan Walter, jeho pokus z velké dálky šel ale nad bránu.

Michal Belšán

Branky: 13. Krátký (pen.), 36. Petr, 64. Krátký (pen.), 71. Selnar – 6. Fotr, 38. Rothe, 50. T. Valenta, 61. J. Valenta

Karty:   31. Kaša (PLB), 72. Čihák (PLB), 90+2. Selnar (PLB) – 86. Žaloudek (MOT)   79. Mikuš (as. trenéra) (MOT)