Motor ČB – Linz 4:3 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Velké Meziříčí B – Havlíčkův Brod 6:5 (kon.)
SHKM Hodonín – Břeclav 6:5 (2:1 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
Mountfield HK
Pátek 11.09.2020, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Přípravné zápasy

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (19:58:38)

Je dobojováno! Poslední přípravné utkání končí ve prospěch domácích Karlových Varů, ty dokázaly rozhodnout zápas v posledních dvaceti minutách, ve kterých nasázeli soupeři z Hradce tři branky. 43. minuta byla gólová pro Ondřeje Beránka, který dokázal kotouč šikovně zasunout za Mazancův beton. V 54. minutě skóroval Jakub Flek, ten obdržel přihrávku od Lauka a přesně ji nasměroval o tyč do sítě. Čtvrtý a poslední gól si připsal David Kaše minutu před poslední sirénou, poté co obdržel puk k pravé tyči se dokázal prosadit z otočky.

58:49
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    DAVID KAŠE předvedl neskutečnou parádu! Z pravého kruhu obdržel přihrávku k pravé tyči, z otočky pak poslal kotouč přímo do sítě. Signalizovaný trest Hradce Králové se nepíská.

58:23
    Vladimír Růžička (HKM) si vysloužil dvouminutový trest za podrážení.

57:39
    Zámorský pálil zpoza pravého kruhu, bránu domácích ale minul.

56:33
    Hronek to zkusil sám, střela zleva ale končí v Novotného lapačce.

Dnešní utkání sleduje 767 diváků.

55:33
    Rohan zablokoval střelu jednoho z hráčů Mountfieldu při přečíslení.

54:59
    Hosté se snaží o změnu nepříznivého stavu, energetici je ale nepouštějí do útočného pásma.

53:02
    Lauko se dostal s pukem do pravého kruhu, tam předal kotouč JAKUBU FLEKOVI, který jej nasměroval o tyč do hradecké klece. Asistence: Jakub Lauko.

52:37
    Kaše obdržel přihrávku do mezikruží, nepodařilo se mu ale ani vystřelit, jelikož ho o kotouč připravili hostující obránci.

51:28
    Jan to zkoušel zblízka, jeho střelu ale zblokoval jeden z karlovarských obránců.

50:45
    Tomáš Mikúš se dostal ve vlastním oslabení do šance, od modré, ale Mazance nepřekonal.

50:08
    Ondřej Beránek (KVA) míří na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

48:48
    Karlovarští ubránili přesilovku a do úniku se dostal Weinhold, Mazance ale zblízka nepřekonal.

47:53
    Ačkoliv mají hradečtí hokejisté o jednoho muže na ledě víc, nedaří se jim vyrazit z vlastního pásma.

46:52
    Filip Novotný (KVA) obdržel dvouminutový trest za hákování. Trest odpyká Martin Weinhold.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 29. Kaše (Flek), 43. Beránek (Pulpán, Černoch), 54. Flek (Lauko), 59. Kaše – 34. Lev (Blain, Cingel)

HC Energie Karlovy Vary: Novotný (Horák) – Šenkeřík, Weinhold – Mikyska, Rohan "A" – Pulpán "C", Zábranský – Graňák, Kotvan – Lauko, Kaše, Flek – Mikúš, Beránek, Koblasa – Černoch, Kohout, Redlich – Vildumetz, Zabloudil, Adámek
    Mountfield HK: Mazanec (Lukeš) – Nedomlel "A", Zámorský – Hronek, Blain – Jank, Pavlík "A" – Šalda – Orsava, Cingel, Smoleňák "C" – Sklenář, Růžička, Klíma – Perret, Klíma, Lev – Chalupa, Koupal, Jergl

Rozhodčí: Hucl, Valenta – Sedláček, Šimán