NHL
Minnesota – Arizona 4:0 (kon.) | St. Louis – Vegas 4:5 (po pr.) | Edmonton – Ottawa 6:2 (kon.)
Colorado – Los Angeles 2:0 (kon.) | Anaheim – San Jose 0:6 (kon.) | Boston – NY Rangers 0:4 (kon.)
Columbus – Dallas 4:3 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0) Stav série: 1:2
HC Dynamo Pardubice
Sobota 13.03.2021, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Generali play off Tipsport extraligy • Osmifinále

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše. Děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (20:54:39)

Energie dokázala po vyrovnání dvě minuty před koncem třetí třetiny rozhodnout až v sedmnácté minutě prodloužení. I zítra se tedy tady v Karlových Varech bude hrát další zápas předkola.

77:21 Martin KOHOUT - 2:1
    Zdroj: Hokejka TV

77:21
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! Energie tedy získává první zápas. Střelcem rozhodující branky se tedy MARTIN KOHOUT, který propašoval puk za Kloučka po Rachůnkově přihrávce. Asistence: Tomáš Rachůnek.

Situace je stále zkoumána na videu.

Gól byl po konzultaci s videorozhodčím uznán. Pardubice ale zkoušejí ještě coach challenge.

77:21
    Možná je rozhodnuto! Po ráně jednoho z energetiků skončil puk za brankovou čárou. Nepřehlednou situaci ale bude přezkoumávat videorozhodčí.

77:13
    Kohout nevyužil nahrávku.

76:43
    Pochobradský vystřelil zprava z úhlu, Novotný ale jeho střelu zablokoval.

75:40
    Šenkeřík tvrdě pálil od modré, Kloučkovu klec ale vysoko přestřelil.

75:24
    Dynamo v postavení mimo hru.

74:25
    Libor Zábranský zastavil vlastním tělem ránu jednoho z protihráčů, zabránil tak využití Novotného chyby při rozehrávce.

73:30
    Zohorna pálil zpoza levého kruhu, Novotný ale jeho ránu vyrazil.

72:59
    Daniel Kowalczyk (KVA) míří na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení.

72:28
    Rachůnek zkoušel dorazit puk za Kloučka, trefil ale jen tyč.

71:08
    Energetici brání ze všech sil, a tak se hostům nedaří vystřelit.

69:38
    Beránek vystřelil z úhlu bekhendem, puk ale skončil na mantinelu za bránou Dynama.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 58. Kohout (Flek, T. Rachůnek), 78. Kohout (T. Rachůnek) – 25. Poulíček (Blümel, Paulovič)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Weinhold, Šenkeřík, Kowalczyk, D. Mikyska, Zábranský, Pulpán (A), Klejna – T. Rachůnek, Hladonik, Flek – Vondráček (A), Skuhravý (C), O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, T. Mikúš, Šik.
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Barulin) – Vála, Nakládal (C), Mikuš, Ďaloga, J. Kolář (A), Hrádek, Bučko – Paulovič, Poulíček (A), Blümel – R. Kousal, T. Zohorna, Camara – L. Horký, O. Roman, Rohlík – Pochobradský, M. Kratochvil, A. Kosticyn.

Rozhodčí: Jeřábek, Veselý – Pešek, Malý