Columbus – Dallas 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Washington 4:5 (kon.) | Tampa – Nashville 6:3 (kon.)
Florida – Chicago 4:2 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 0:3 (kon.) | Calgary – Montreal 3:1 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 2:3 (kon.) | Toronto – Winnipeg 2:5 (kon.) | St. Louis – Vegas 1:5 (kon.)
Vancouver – Edmonton 2:1 (kon.) | Anaheim – San Jose 1:3 (kon.) | Minnesota – Arizona 4:1 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 2:3 (1:2 po s.n.) | Detroit – Carolina 1:2 (kon.) | Columbus – Dallas 1:2 (0:1 po s.n.)
Colorado – Los Angeles 4:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:5 (0:0, 0:2, 1:3) Stav série: 1:3
HC Dynamo Pardubice
Neděle 14.03.2021, 15:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Generali play off Tipsport extraligy • Osmifinále

Od posledního hokejového online přenosu v sezoně se z Karlových Varů loučím a budu se těšit znovu někdy napočtenou. Jakub Mahr (17:37:01)

Je rozhodnuto. Pardubice postupují do čtvrtfinále. Hráči Dynama dokázali v posledních dvaceti minutách přidat ještě tři branky, a tak si pojistili výhru. Energetici dokázali zareagovat jen jednou. Ve 43. minutě skóroval Kosticyn, který dostal nabito od Šenkeříka. V dvaapadesáté minutě jej následoval Luboš Horký, který z úhlu poslal puk pod víko Novotného klece. O minutu později se trefil znovu Horký, tentokrát ale z mezikruží poslal puk do sítě o tyč. Jediný gól Energie si zapsal Petr Koblasa, který z mezikruží poslal puk za Kloučka.

59:53
    Dohrává se velice pomalu a obě mužstva už nic neriskují.

58:49
    Energie se ještě drží v útočné třetině, zápas už je ale velice pravděpodobně rozhodnutý.

57:22
    Hrádek poslal rychlý puk na bránu od modré, trefil ale jenom plexi za Novotného bránou.

56:20
    Libor Zábranský (KVA) odjíždí na dvě minuty na trestnou lavici za zdržování hry, vystřelení nebo vyhození puku.

55:35
    Ďaloga poslal dělovku na bránu od kruhů, karlovarskou klec ale minul.
    54:45 Petr KOBLASA - 1:5
    Zdroj: Hokejka TV

54:45
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    PETR KOBLASA obdržel kotouč do mezikruží, odkud poslal puk pod Kloučkovu ruku přímo do sítě. Bez asistence.

54:36
    Černoch vystřelil od modré, Klouček ale zasáhl.

53:38
    Miku pálil zpoza kruhů, jeho rána ani následné dorážky však za Novotného neprošly.
    52:07 Luboš HORKÝ - 0:5

52:07
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tak to je další gólová nadílka od Pardubic. Ondřej Roman nabil LUBOŠI HORKÉMU, který z mezikruží poslal kotouč o tyčku do sítě. Asistence: Ondřej Roman, Jan Kolář.
    51:37 Anthony CAMARA - 0:4

51:37
    Pardubice přidávají další branku! Juraj Mikuš poslal puk LUBOŠI HORKÉMU, který z velkého úhlu poslal puk pod víko Novotného klece. Asistence: Juraj Mikuš.

50:13
    Hrádek vyslal puk na bránu zprava, Novotný ale zasáhl.

49:22
    Filip Novotný (KVA) si vykoledoval další dvě minuty znovu za sekání. Trest odpyká Jakub Flek.

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 55. Koblasa – 33. Poulíček (J. Kolář), 37. Nakládal (A. Kosticyn), 43. A. Kosticyn, 52. L. Horký (Mikuš), 53. L. Horký (O. Roman, J. Kolář)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Habal) – Weinhold, Šenkeřík, Kowalczyk, D. Mikyska, Zábranský, Pulpán (A), Klejna – T. Rachůnek, Hladonik, Flek – Vondráček (A), Skuhravý (C), O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, T. Mikúš, Šik.
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Barulin) – Mikuš, Ďaloga, Vála, Nakládal (C), J. Kolář (A), Hrádek, Bučko – R. Kousal, T. Zohorna, Camara – Paulovič, Poulíček (A), Blümel – L. Horký, O. Roman, Rohlík – Pochobradský, M. Kratochvil, A. Kosticyn.

Rozhodčí: Lacina, Pražák – Ganger, Klouček