Zlín – Třinec 0:5 (kon.) | Liberec – Kladno 5:2 (kon.) | PZ Kladno – Hvězda Praha 2:7 (kon.)
Slavia – Pardubice 5:0 (kon.) | Přerov – Havířov 0:3 (kon.) | Vsetín – Poruba 5:4 (kon.)
Mountfield HK – Jihlava 3:6 (kon.) | Tábor – Technika Brno 4:2 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 6:4 (kon.)
Sparta – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 4:6 (kon.) | Plzeň – Třemošná 10:1 (kon.)
Kobra – Motor ČB 0:8 (kon.) | HK MD Šumperk – Kometa Brno 1:6 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
6:4 (2:2, 2:2, 2:0)
HC Litvínov
Sobota 23.10.2021, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu • Skupina Západ

Divoké a vyrovnané utkání nakonec končí šťastněji pro domácí, kteří o zisku tří bodů rozhodli v posledních dvaceti minutách.

Ode mě je to pro tentokrát vše, děkuji za pozornost. (15:09:47)

58:05
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Rychlá karlovarská souhra vede k šestému gólu domácího týmu. Matyáš Adámek vybídl JAKUBA ANTONA, jenž neodmítl a překonal brankáře Tuhého. Asistence: Matyáš Adámek.

57:56
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Matteo Kočí – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Václav Raichl – 2 min., sekání).

57:56
    Chemici si vyžádali oddechový čas.

57:00
    Ebenstreit likviduje velkou šanci Litvínova.

55:14
    Pastor mířil svou přihrávku před bránu, kde puk mazácky pustil David Šilhan, čímž zmátl litvínovskou obranu. Kotouč tak mohl přebrat MATĚJ ZEMAN, jenž následně vymetl všechny pavučiny v levém rohu Tuhého brány. Asistence: Tobiáš Pastor, David Šilhan.

54:07
    Chemici už sice jsou kompletní, nicméně vyhazují na zakázané uvolnění a dávají domácím možnost udržet se v útočné třetině o něco déle.

53:50
    Betony Tuhého pořádně zaduněly po ráně Kočího od modré čáry.

53:28
    Csabi nabral rychlost ve středním pásmu, ale nebyl dostatečně trpělivý a vjel do ofsajdu.

52:47
    Důležitý zákrok Tuhého. Litvínovský gólman kryl hned první střelu a nedovolil tak Zemanovi dorážet.

51:55
    Litvínov jde znovu do čtyř. Za podrážení je vyloučen Petr Dudáček (LIM).

51:23
    Adam Csabi se prokličkoval až před Tuhého, ale pro jeho bekhendovou střelu už u tyče nebylo místo.

49:08
    Energii ale přesilová hra vůbec nevychází, sami se navíc vyhnala z útočného pásma.

47:09
    Zbytečné vyloučení, které může přijít Litvínov draho. Lukáš Tůma (LIM) inkasuje dvě minuty za nesportovní chování.

47:09
    Tlak chemiků netrval příliš dlouho, vše přerušuje postavení útočícího hráče v brankovišti.

45:52
    Litvínov je kompletní.

43:52
    Energie si zahraje přesilovku. Na trestnou lavici usedl za hrubost Radek Vyhlídal (LIM).

Matěj Hodoval

Branky a nahrávky: 8. Handl (Holejšovský), 20. Csabi (Adámek, Kočí), 24. Adámek (Csabi, Kočí), 33. Zeman, 56. Zeman (Pastor, Šilhan), 59. Anton (Adámek) – 7. Šprynar (Vyhlídal, Peroutka), 18. Soušek (Dudáček, Čech), 34. Šprynar (Čech), 37. Bednařík (Čech)

HC Energie Karlovy Vary: Ebenstreit (Dybal) – Kočí (A), Cipko, Anton, Kubíček, Postl, Mähler – Pavelec, Adámek, Csabi (C), Zeman, Pastor, Šilhan, Handl (A), Váňa, Holejšovský, Šmíd.
    HC Litvínov: Tuhý (Kokhanin) – Vyhlídal, Prokeš, Bystřický (C), Kladivo, Dudáček, Soušek – Čech (A), Peroutka, Šprynar (A), Horský, Raichl, Bednařík, Liška, Šcislák, Tůma, Koky.

Rozhodčí: Müller – Bernard, Štěpánek