Vítkovice – Třinec 2:5 (kon.) | Havířov – Zlín 3:4 (kon.) | Přerov – Olomouc 1:3 (kon.)
Hvězda Praha – Plzeň 2:4 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Poruba 1:2 (kon.)
HK MD Šumperk – Vsetín 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 6:5 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.)
Pardubice – Tábor 6:5 (3:2 po s.n.) | Motor ČB – Technika Brno 4:2 (kon.) | Kladno – Třemošná 6:0 (kon.)
Liberec – PZ Kladno 5:2 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 7:3 (kon.) | Slavia – Kobra 12:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 27.11.2021, 13:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Nervy to byly až do konce utkání. Ve 46. minutě se do vedení dostala Dukla zásluhou Kevina Coufala. Havlíčkův Brod to nevzdal a čtyři minuty před závěrečnou sirénou srovnal stav utkání na 3:3. Minutu před koncem třetiny skóroval Matěj Vojáček. Dukla poráží Havlíčkův brod poměrem 4:3.

Hezký zbytek dne. (15:07:10)

59:51
    Brod se k velkému tlaku nedostal. Jihlava vyhodila.

59:09
    Havlíčkův Brod to zkouší bez gólmana, který už je na střídačce.

58:53
    Dukla právě vstřelila branku!
    Minutu před koncem třetí třetiny se Dukla ujímá vedení. Puk za záda Bělohlávka poslal MATĚJ VOJÁČEK. Bez asistence.

57:15
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Coufal – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Ošmera – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vaněček – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Patrik Mrtka – 5 min., bitka).

55:34
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    A je opět vyrovnáno. Na 3:3 srovnal přesnou trefou ALEXANDR GUTSU. Asistence: Artur Prchal, Jan Vaněček.

54:35
    Jihlava si v přesilovce vytvořila několik šancí, ale nevyužila žádnou.

54:29

53:30
    Brod vyhazuje. Jihlava rozehrává od své brány.

52:44
    Jungwirth tvrdě vystřelil. Jeho střelu vyrazil pozorný Bělohlávek.

52:29
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Prchal – 2 min., napadení).

51:25
    Klapica vyslal tvrdou střelu, která byla vyražena nad branku.

50:34
    Chlubna zblokoval střelu a pak se vydal sám za pukem, tato akce skončila ve středním pásmu.

49:16
    Kudrna vyslal do samostatného úniku Vojáčka, jeho šance skončila mimo branku.

48:05
    Brod nevyužil další přesilovou hru. Teď už je u puku domácí Jihlava, která kombinuje ve středním pásmu.

47:59

46:50
    Brod se usadil v útočném pásmu a ostřeluje Černého. Jihlavě se podařilo na chvíli vyhodit.

46:15
    Klapica obral ve středním pásmu o puk havlíčkobrodského hráče a jel sám, jeho akce skončila v rohu kluziště.

Andrea Nováková

Branky a nahrávky: 11. Vojáček (Chlubna), 27. Chlubna (Kudrna, Vojáček), 46. Coufal, 59. Vojáček – 6. Gutsu (Patrik), 38. Teplý (Patrik), 56. Gutsu (Prchal, Vaněček)

HC Dukla Jihlava: Černý (Uhrin) – Löffler, Vandas (C), Ošmera, Jeletz, Hamřík – Jungwirth, Coufal, Veselský – Klapica, Vojáček, Kudrna – Habermann, Váňa, Chlubna.
    Trenér: Viktor Ujčík

BK Havlíčkův Brod: Bělohlávek (Ferdus) – Ondruš, Vaněček (C), Novotný, Mrtka Patrik, Mrtka Radim, Chymo – Teplý, Kupriianov, Gutsu – Prchal, Koubek, Nosek – Smetánka, Bakus, Fiala – Bernard.
    Trenér: Jiří Čelanský

Rozhodčí: Mejzlík – Augusta, Kučera