Sparta B – Příbram 1:1 (kon.) | Vlašim – Jihlava 3:1 (kon.)
AC Sparta Praha B
1:1 (0:0)
FK Příbram
Neděle 20.03.2022, 10:30 • Stadion Evžena Rošického, Praha • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 19. kolo

Je tu konec zápasu mezi Spartou B a Příbramí. Sledovali jsme rozhodně zajímavé utkání. K vidění byly tři pokutové kopy, dvě červené karty a především dva góly. Navíc to byly góly ze samého závěru zápasu a dá se tak konstatovat, že utkání bylo velmi dramatické. Těžko říct, který z týmů bude nakonec spokojenější, patrně asi domácí, kteří srovnali ve třetí minutě nastavení. (12:27:43)

90+4

90+4
    Sparta se ještě tlačila do útoku, vítězný gól ale již vstřelit nestihne.

90+3
    Sparta B právě vstřelila branku!
    Domácí v závěru srovnávají na 1:1, když se po skvělém centru Tvaroha prosadil MATYÁŠ KOZÁK.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby. U míče jsou na polovině soupeře hosté.

89
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Dominik Gembický, přichází Emmanuel Antwi.

88
    Příbramští již nikam nespěchají a ani roh nezahráli tak, aby prioritně ohrozili bránu. Snaží se spíše šetřit čas.

88
    Rohový kop pro Příbram.

87
    Domácí inkasovaná branka srazila do kolen a nyní je to Příbram, která kontroluje hru.

85
    Příbram právě vstřelila branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je TOMÁŠ PILÍK, který poslal balon ze svého pohledu k pravé tyči. Kotek volil opačný směr a neměl tak šanci zasáhnout.

84
    Další penalta! Polidar zahrál ve vápně rukou a je to penalta pro Příbram!

82
    A další žlutou kartu za zakopnutí míče dostává Gembický.

79
    Velká hloupost Matěje Ryneše. Z prvního poločasu měl již žlutou kartu a nyní za zbytečné odkopnutí balonu dostává druhou žlutou a tedy i červenou.

78
    Po vtipně zahraném signálu se ke střele dostal Pudhorocký, jenže ve velmi dobré pozici nikým neatakovaný zamířil mimo. Nutno ale dodat, že to byl velmi složitý kop a trefit brankový prostor by vyžadovalo precizní načasování.

77
    Nyní byl faulovaný Polidar a následuje přímý kop pro domácí celek.

75
    Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází David Holoubek, přichází Lukáš Vácha.

Aleš Strouha

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 90+3. Kozák – 85. T. Pilík (pen.)

Karty:   35. Ryneš (SPB) – 6. M. Čermák (PRI), 20. Vilotić (PRI), 33. T. Pilík (PRI), 41. Tregler (PRI), 58. Wágner (PRI), 82. Gembický (PRI)   79. Ryneš (SPB) – 58. Tregler (PRI)

Neproměněná penalta: 45+3. Ryneš (SPB), brankář Melichar zneškodnil – 19. Wágner (PRI), brankář Kotek zneškodnil

AC Sparta Praha B: Kotek – A. Gabriel (65. Goljan), Večerka, Červak, Dudl (10. Tvaroh) – Ryneš, Pudhorocký, Jonáš, Polidar – Holoubek (75. L. Vácha), Turyna (C) (65. Kozák).
    Náhradníci: Tůma – L. Vácha, Kozák, Šimáček, Tvaroh, Šilhart, Goljan.

Trenér: Michal Horňák

FK Příbram: Melichar – Kvída, Tregler, Fišl, Vilotić – M. Čermák, Halinský (29. Vávra), T. Pilík (C), Gembický (89. E. Antwi) – D. Procházka, Wágner (69. Hájek).
    Náhradníci: Smrkovský – Vokřínek, Vávra, Hájek, Budínský, E. Antwi, Hošek.

Trenér: Marek Nikl

Rozhodčí: Nehasil – Melichar, Hádek