Hr. Králové – Jablonec 2:2 (kon.) | Liberec – Ostrava 0:2 (kon.) | Karviná – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
Sparta – Slavia 1:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:2 (0:1)
FC Baník Ostrava
Neděle 03.10.2021, 16:00 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 10. kolo

To bylo z dnešního utkání vše. Hosté z Ostravy si na dlouhou cestu domů přibalí tři body za vítězství 2:0. To se nerodilo úplně jednoduše. Hodně ale Slezanům pomohlo vyloučení Tiéhiho ve 38. minutě. O pět minut později využil přesilovku Fleišman, když tvrdou ranou propálil Knoblocha. V 63. minutě zvýšil vedení Ladislav Almási, který byl nakonec v 85. minutě taktéž vyloučen. Baník si ale zkušeně vedení pohlídal a kromě střely Stocha ze střední vzdáleností domácí do ničeho nepustil. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního dne. (17:57:06)

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Matěj Chaluš (FC Slovan Liberec), který nenechal rozeběhnout protihráče na pravé straně hřiště.

90+2
    Mario Purzitidis si nerozuměl se Stochem a bylo z toho přečíslení Baníku. Jeho hráči už se ale nikam neženou a raději si nechají míč chvíli na svých kopačkách.

90+1
    Následně hlavičkoval Júsuf Hilál těsně vedle.

90
    Miroslav Stoch napřáhl ke střele ze střední vzdálenosti a Jan Laštůvka se musel hodně natahovat, aby míč vyškrábl.

87
    Liberec se usazuje na útočné polovině. K zakončení ale nedochází.

85
    Na poslední minuty se poměr sil na hřišti vyrovná. Po zásahu loktem do obličeje Chaluše vidí druhou žlutou a následně červenou kartu útočník Ladislav Almási (FC Baník Ostrava).

84
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Filip Kaloč, přichází Adam Jánoš.

84
    Koscelníkův centr hostující obrana také odvrátila.

82
    Naopak hráči Baníku se v klidu posouvají v bloku a hlídají si dvougólové vedení.