Karviná – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Pardubice – Jablonec 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 2:2 (kon.)
Plzeň – Slavia 1:1 (kon.)
MFK Karviná
1:1 (1:0)
Bohemians Praha 1905
Neděle 03.04.2022, 16:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • FORTUNA:LIGA • 27. kolo

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 8:1. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:11. (18:02:55)

Utkání končí a můžeme říct, že asi spravedlivým výsledkem. Ten ale nepomůže ani jednomu z týmů, letos snažících se o záchranu v nejvyšší fotbalové soutěži. Větší problémy ale i po tomto utkání bude mít dnes domácí Karviná, která na patnácté Pardubice ztrácí stále 7 bodů (Pardubice pár minut před koncem aktuálně remizují s Jabloncem).

V 70. minutě totiž obral Karvinou o všechny body Roman Květ, který dokázal zakončit pohlednou akci za záda Bajzy.

Ode mne je to dnes vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek neděle.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Modou Ndiaye (MFK Karviná).

90+3
    Poslední minutu nastaveného času tráví domácí hráči na útočné polovině, chybí tomu ale nápad na nějakou finální přihrávku.

90+2
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Ibrahim Keita, přichází Matěj Koubek.

90+2
    A málem jsme viděli vlastní branku v posledních minutách utkání. Roman Valeš ale nakonec zasahovat nemusel, protože míč putoval na jeho svatyni.
    90+1. Jan Chramosta mohl rozhodnout, zblokoval ho Buchta

90+1
    V obrovské šanci se naskytl dobře postavený Jan Chramosta, kterému naservíroval míč jeden ze spoluhráčů. Hostující útočník ale špatnou střelou jen trefil jednoho z bránících hráčů.

90
    Žlutou kartu dostává Tomáš Jursa (MFK Karviná).

88
    A na druhé straně se hned na to cpal do šance Jan Chramosta, který si nabíhal na centr jednoho ze spoluhráčů. Obránci domácího celku si ale s tímto poradili bez větších potíží.

87
    Zorvan trefil střelou za hranice vápna jednoho z bránících hráčů a domácí se dožadují penalty. Míč totiž lehce škrtnul o ruku hostujícího obránce, ale na pokutový kop to nevypadá.

86
    Látal na pravém křídle nedokázal odcentrovat, navíc poslal míč až za branku soupeře a Roman Valeš tak bude moct uvést míč do hry odkopem z malého vápna.

85
    Zorvanův centr si našel ve vzduchu pozorný Roman Valeš a ze zajímavé standardky domácího celku tak nic velkého nebude.