Žižkov – Táborsko 2:0 (kon.) | Karviná – Zabrze 1:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Vlašim 3:5 (kon.)
Liberec – Ústí n. L. 3:1 (kon.) | Třinec – Žilina B 5:2 (kon.) | Varnsdorf – Teplice 1:7 (kon.)
Dynamo Drážďany – Jablonec 3:1 (kon.) | Sparta B – Norimberk U23 4:1 (kon.) | Plzeň – Příbram 3:0 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 1:1 (kon.) | Rijeka – Žilina 2:2 (kon.) | Pohronie – Zlaté Moravce 3:2 (kon.)
Ferencváros – Dunajská Streda 1:0 (kon.) | Michalovce – Lipany 3:0 (kon.) | Sereď – Petržalka 2:3 (kon.)
Č. Budějovice – Dynamo 0:4 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlín 1:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
3:0 (1:0)
FK Příbram
Středa 30.06.2021, 16:00 • Přeštice • Přípravný zápas

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku středečního večera se s vámi loučím a v sobotu, kdy Viktoria v Luční ulici hostí Domažlice, se opět těšit, na shledanou. (17:50:16)

Je dobojováno, Plzeň po skalpu Trnavy, vítězí i ve druhém přátelském zápase, tentokrát to odnesla Příbram, Západočeši zvítězili 3:0. V prvním poločase pálil přesně Tomáš Chorý, na jeho zásah navázali ve druhé půli Dominik Janošek s Alešem Čermákem.

90+1

90
    Příbram měla zřejmě poslední šanci na čestný úspěch, nicméně centr od rohového praporku si pro sebe uzmul brankář Tvrdoň.

90
    Langhamer z levé strany centroval na Vokřinka, tomu chyběl malý kousek, aby míč zasáhl.

89
    Hájek pod tlakem zahrál zpět až ke Kočímu, ten i hned poslal dlouhý vysoký balon.

87
    Daniel Langhamer nejprve na středu hřiště netrefil balon, hostující hráč ale dostal druhou šanci, tentokrát už prostřelil vše co mu stálo v cestě, kroě brankáře Tvrdoně.

86
    Vypadá to, že vše bude v pořádku. Už se opět hraje a míč má faulovaný Šimon Falta.

85
    Stále se nehraje, nicméně Falta již alespoň stojí na svých nohách.

84
    Šimon Falta v bolestech na trávníku, k domácímu hráči už spěchají doktoři.

83
    Dominik Janošek poslal svému brankáři těžkou malou domů, leč Tvrdoň vše ustál a s přehledem rozehrál.

82
    Jan Kvída upadl v pokutovém území, nicméně hlavní rozhodčí říká, hrajte dál.

81
    I hosté se vrhli do útočení, nicméně akce po pravé straně nebyla úspěšná. Brankář Tvrdoň bude odkopávat od své svatyně.
    80. Aleš ČERMÁK - 3:0

80
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Šimon Falta doběhl míč na levé straně, ten následně poslal do vápna, kde byl zaparkovaný Beauguel. Francouzský útočník se neunáhlil, všiml si ještě lépe postaveného ALEŠE ČERMÁKA, který se štěstím prostřelil Kočího.

79
    Vilotič čistě zastavil Kayambu, domácí budou vhazovat poblíž své střídačky.

78
    Na hřišti zůstává ležet jeden z hostujících hráčů, snad bude vše v pořádku.

77
    Hezké uvolnění Falty u levé postranní čáry, následnému centru ale opět chyběla větší přesnost.

76
    Nakonec to byl první jmenovaný Aleš Čermák, centr od jeho kopaček mířil do chumlu těl ve vápně, nikdo z domácích ho ale nezasáhl.

Jakub Štěrba

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 15. Chorý, 47. Janošek, 80. Čermák

FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Tvrdoň – Havel, Pernica, Gabriel, Hybš – Bucha, Ndiaye, Alvir – Pachlopník (C), Chorý, Mihálik
    2. poločas: Tvrdoň (C) – Koželuh, Kaša, Hejda, Falta – Káčer, Janošek, Čermák – Kayamba, Beauguel, Mosquera

FK Příbram: Šiman (18. Kočí) – Vilotič, Pilík (46. Vávra), Obdržal (C) (68. Petrák), Halinský (46. Kvída), Januška (56. Kolář), Mezera (56. Langhamer), Soldát (46. Hájek), Procházka, Voltr, Sus (63. Vokřínek)
    Náhradníci: Kočí – Dočekal, Vávra, Kvída, Hájek, Kolář, Vokřínek

Rozhodčí: Rejžek – Mokrusch, Hrabovský